Ana Sayfa Oyun Küçük New Star Soccer 5

New Star Soccer 5

Lisans: Ücretsiz Dil: Türkçe Üretici: New Star Games Sistem: Windows XP / 7 / 8 / Vista
Oyunu İndir

New Star Soccer (NSS) ufak boyutlu (yaklaşık 40 mb) ve 2D harika bir futbol oyunudur.

Serinin 5. yani son sürümünde mobil uyumluluk getirilmiş ve böylece artık akıllı telefonlardan rahatça oynayabilirsiniz.Hatta bu mobil uyumluluk sayesinde dünya çapında ödül kazanmıştır (yılın spor oyunu ödülü).

Çok hafif olduğu için düşük donanımlı eski tip bilgisayarlarda bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Öncelikle 16 yaşındaki karaktere isim ve diğer profil bilgileri girin. Mesela milliyetini ve takımını seçin. Fakat basit bir isim seçerseniz ve veritabanında böyle bir isim varsa, sistem bunu kabul etmiyor ve başka bir isim bulmaya zorluyor. Dilerseniz beğendiğiniz ismin sonuna alt tire işareti veya sayı koyabilirsiniz.

Asıl göreviniz kariyerinin henüz başındaki futbolcuyu en tepeye çıkarmak. Bu nedenle maçlarda çok iyi performans göstermelisiniz. Ama sadece bununa bitmiyor. Antrenmanları çok sıkı çalışmalı, adam akıllı röportaj vermeli, alışveriş yapmalı, arkadaşlarla gezmeye eğlenmeye gitmeli ve sponsor bulmalısınız. Tabii ki yıldızınız parlayınca sırada transfer görüşmeleri sizi bekliyor. Üstelik tüm bu aktivitelerden puanlar kazanıyorsunuz.

Ama eğer bir sponsor ayarlarsanız ve hocanız kabul etmezse, bu kez puanınız düşüyor.

Bu oyun ücretsiz ama sınırlıdır. Günde 5 maçla başlıyorsunuz, ardından günde 3 maçla idare etmek zorundasınız.

Oyunun eleştirdiğim yönü ise gerçek futbolcu isimleri yerine, profil isimlerinin kullanılmasıdır. Sonuçta herkes güzel bir isim seçemiyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz