Ana Sayfa İş NitroPDF Reader İndir (Nasıl Kullanılır) PDF Okuyucu Düzenleyici

NitroPDF Reader İndir (Nasıl Kullanılır) PDF Okuyucu Düzenleyici

Nitro PDF Reader bir pdf okuma ve düzenleme programıdır. Bu program sayesinde internetten indirdiğiniz pdf uzantılı dosyaları açıp konforlu bir şekilde okuyabilirsiniz. Ayrıca pdf dosyasının üzerine notlar yazabilir, yorum ekleyebilir veya düzenleyiciyi açarak çok sayıda seçenekten faydalanabilirsiniz.

Nitropdf Reader Son Sürüm

Nitro PDF Reader Artıları

Hızlı başlangıç kılavuzu: Programı ilk defa çalıştırdığınız zaman sizi nasıl kullanıldığını ve özelliklerini gösteren temel bir rehber ekranı karşılar.

Dokümanları işaretleyin ve imzalayın: Bu program sayesinde dokümanları elektronik imzayla imzalayabilir, bir belgeye notlar ekleyebilir yada işaretler koyabilirsiniz.

Kolayca PDF dosyası oluşturun: Eğer Pdf dosyası oluşturmanız gerekiyorsa, sadece sürükle bırak yaparak dosyaları Pdf’ye dönüştürebilirsiniz. Toplamda 300’den fazla dosya türünü tanır ve destekler.

Nitro PDF Reader Eksileri

Uzun süren kurulum: Programın kurulum dosyası bana epey zorluk çıkardı. Hatta ilk denememde kapatmak zorunda kaldım ve ikinci denememde uzun bir süre bekledikten sonra çok şükür kurulumu tamamlandı.

Uzun Lafın Kısası

Nitro PDF Reader programı gereken tüm özelliklere sahiptir ve işini iyi yapıyor.

NitroPDF Reader 32-Bit İndirmek İçin Tıklayınız

NitroPDF Reader 64-Bit İndirmek İçin Tıklayınız

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: activePDF Inc
  • Boyut: 27.3 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 

Bu yazımda sizlere Nitro PDF Reader isimli programın özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajlarını anlattım. Elimden geldiği kadar objektif olmaya çalıştım. Sonuçta bu program benim babamın malı değil ve sırf sitemde yer veriyorum diye ille de övecek değilim. Benim için bir program gerçekten neyse odur ve olduğu gibi sitemde tanıtırım. Umarım sizler için faydalı bir program tanıtımı olmuştur. Sorularınız için aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz