Ana Sayfa Oyun Aksiyon No Man’s Land

No Man’s Land

Lisans: Deneme Sürümü Dil: İngilizce Üretici: Related Designs Sistem: Windows XP / 7 / 8 / Vista
Oyunu İndir

2013’te bilgisayar için yayınlanan No Man’s Land kelimenin tam anlamıyla üç boyutlu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Oyunun hikayesi ise Amerika’nın keşfinden sonra oraya yerleşen İngilizlerin, İspanyolların ve Amerikan yerlilerinin savaşlarını konu alan bir senaryodan oluşuyor.

Burada seçim size bırakılıyor. İster İngilizleri, ister İspanyolları, ister yerlileri seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Amacınız ise çok basit. Önce gerekli kaynakları toplayacak, ardından yeni binalar yaparak alanınızı genişletecek, yeni üniteler kurarak güçlenecek ve  çeşitli alıştırmalarla teknolojinizi geliştireceksiniz.

Savaşta ise ordunun dizilimini tamamen siz ayarlayabilirsiniz. Fakat savaş başladıktan sonra bu diziliş ister istemez bozuluyor.

Toplamda 6 farklı hikaye ile 3 farklı kampanyadan oluşuyor. Yani 6 değişik kültürle mücadele edeceksiniz. Bulacağınız iyi askerlerle kuracağınız güçlü birlikler size savaşta üstünlük getirecek. Hatta dilerseniz düşmanları öldürmek için kiralık katili yani ödül avcılarıyla bile anlaşabilirsiniz. Daha pek çok detayı barındıran heyecan dolu bir oyun.

Savaşlar hem denizde hem de karada gerçekleşiyor. Buharlı tren, posta arabası, kano ve yelkenli gibi ulaşım araçları mevcut.

No Man’s Land Oyununu Çalıştırmak İçin Bilgisayarınızda Bulunması Gereken Özellikler

  • Uyumlu Sistemler: Windows XP / 7 / 8 / Vista
  • İşlemci : Pentium 4 1.8GHz / Athlon XP 1700+
  • Bellek: 1 GB
  • Sabit Disk: 500 MB
  • Ekran Kartı : GeForce 210 / Radeon X600 Series
  • DirectX : DirectX 9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz