İçeriğe geç

NoxPlayer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

 • Oyun
NoxPlayer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için NoxPlayer indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Nox APP Player ile Windows bilgisayarınızda Android uygulamaların ve oyunların keyfini çıkarın.

Android uygulamalarını Windows ve Mac bilgisayarlarda da çalıştırmak için Nox Player’ı kullanabilirsiniz. Ek olarak, gamepad desteği gibi birçok yararlı seçenek ve özelliğe sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek için incelemeyi okuyun.

Uyarlanabilir performans

Nox ile herkes en yeni Zenphone veya Galaxy telefonlarının performansının keyfini çıkarabilir.

Nox öykünücüsünü kullanarak ileri teknoloji telefonlarla aynı veya daha iyi özelliklere sahip bir Android sanal telefon oluşturabilirsiniz. Android öykünücüsü size programın CPU, RAM ve telefon türünü özelleştirme seçeneği sunar.

Bu özelliği, hemen hemen tüm Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanmanın yanı sıra programınızı farklı telefonlarda test etmek için kullanabilirsiniz.

Bazen program kendiliğinden kapanıyor

Herhangi bir oyunu açmak ve Nox’u başlatmak çok kolay. Ancak oyunda çok fazla şey varsa, örneğin ekrandaki birçok düşman gibi, uygulama çökebilir. Android öykünücüsü bazen görünürde bir sebep olmadan çalışmayı durdurur.

Bireysel kontroller

Xbox One denetleyicisi ve PS4 Dual Shock 4 dahil olmak üzere Windows veya Mac bilgisayarlarla uyumlu hemen hemen tüm gamepadler bağlanabilir. Nox Simulate Touchpad, dokunmatik ekranın düğmelerini gamepad’inizin düğmelerine ve analog girişine eşlemeyi kolaylaştırır.

Nox ile bir oyunun veya uygulamanın ekranındaki sanal ped düğmelerini düzenleyebilirsiniz. Sanal ped düğmelerini yapılandırmak için oyun kumandanız, klavyeniz veya fareniz kullanılabilir.

Bu program hangi platformlarda kullanılabilir?

Windows (7,8,8.1 ve 10), Linux ve macOS çalıştıran PC’ler için Nox App Player’a erişilebilir.

Tercih edilebilir bir alternatif var mı?

Güvenilirlik istiyorsanız Nox, BlueStacks ile değiştirilebilir. Premium sürüm her ikisini de ortadan kaldırırken, ücretsiz sürüm reklamları ve sponsorlu uygulamaları içerir.

Bu Android öykünücüsünün gecikmeli başlatılması bir sorundur. Yükleme sırasında BlueStacks yavaş yanıt veriyor veya program simgelerini görüntülemeden önce sık sık çöküyor.

Bizim görüşümüz

Simüle edilmiş pad düğmeleri sayesinde gamepad’leri desteklemeyen oyunlar da oynanabilir. Nox kullanırken, öngörülemeyen çökmelere hazırlıklı olmalısınız. Periyodik olarak, Android öykünücüsü donar veya çalışmayı durdurur. Aşırı miktarda CPU ve RAM kaynağı tüketen üst düzey oyunlar oynamanın bunun ana nedeni olduğunu unutmayın.

İndirmemi önerir misiniz?

Evet. Ara sıra meydana gelen arızalara rağmen, neredeyse tüm Android uygulamalarını simüle etme söz konusu olduğunda Nox çok güvenilirdir.

Artıları

 • Mevcut kökler
 • PC’ler için oyun kumandası desteği
 • hızlı başlatma
 • dokunmatik eşleme taklidi
 • özel performans

Eksileri

 • ara sıra çökmeler
 • gecikme sorunları

NoxPlayer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

NoxPlayer Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: bignox.com
 • Boyut: 370.3 MB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows  

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir