İçeriğe geç

NVIDIA GeForce Experience (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

NVIDIA GeForce Experience (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için NVIDIA GeForce Experience indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

NVIDIA GeForce Experience sayesinde NVIDIA marka tüm ekran kartlarının yeni sürücü güncellemesi çıktığında anında size haber verir ve tek bir tıklamayla otomatik olarak sürücüyü güncelleştirebilirsiniz.

NVIDIA GeForce Experience’ı kullanarak oyunlarınızı iyileştirebilir ve Nvidia grafik kartı sürücülerinizi güncel tutabilirsiniz. Oyun ayarlarınız ayrıca CPU, GPU ve ekran monitörünüze dayalı olarak NVIDIA GeForce Experience tarafından optimize edilir. Tüm uyumlu oyunlar için en yüksek verimliliği korurken mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

Tek bir tıklama ile daha fazla güncel olmayan, eşleşmeyen ve olağandışı PC sürücülerini bulun ve güncelleyin. Driver Booster Pro’yu şimdi edinin!

NVIDIA GeForce Experience  Özellikleri ve Öne Çıkanlar

Sürücü Güncellemelerini Koru

Yeni bir NVIDIA sürücüsü yayınlandığında, bu program tarafından hemen bilgilendirilirsiniz. Sürücüyü tek tıklamayla doğrudan masaüstünüzden güncelleyebilirsiniz.

Oyun Optimizasyonunu Otomatikleştirin

Uygulama, NVIDIA bulut veri merkezinin kaynaklarını kullanarak PC’niz için en iyi ayarları sunar. Tek tıklamayla oyununuzun görsellerini iyileştirin. Veya özel kaydırıcıyı kullanarak en sevdiğiniz kare hızını veya görüntü kalitesini ayarlayın.

En Sevdiğiniz Oyun Anlarını Anlatın

En sevdiğiniz oyun anlarını kaydetmenin en basit yolu Ge Force ShadowPlayTM kullanmaktır. Ayrıca Twitch’in oyununuzu yayınlamanın en kolay yöntemidir. ShadowPlay arka planda çalıştığı için her an kayıt yapabilir veya yayın yapabilirsiniz. Ayrıca o kadar hızlı ki, GPU hızlandırması nedeniyle yakaladığını bile fark etmeyeceksiniz.

NVIDIA SHIELD’e oyun akışı

En sevdiğiniz oyunları evde veya hareket halinde oynamak için GeForce Experience, PC oyunlarını NVIDIA SHIELD oyun taşınabilirine aktarır. Yataktan kalkmadan Borderlands 2’yi başlatın. Alternatif olarak yakındaki kafede Skyrim oynamaya devam edin.

NVIDIA GeForce Experience (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

NVIDIA GeForce Experience Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir