İçeriğe geç

Office 2007 dosyasını Office 2003 ile açma programı docx dosyasını açan program

  • İş

a.jpg (588×214)

Office 2007 dosyalarını 2003 acma:
word dökümanları docx uzantılı olarak oluşuyor Bu dosya formatını yeni sürüm office paketi satın almadan, Microsoft Office 2007 uyumluluk paketi`ni yükleyerek Office 2003 ile açabilmeniz için uyumlu hale getirebilirsiniz

indir

Bu paket ile yeni Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint 2007 dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları eski Office sürümleri ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 2007 sürümlü Office yazılımları ile oluşturulmuş dosyalar üzerinde eski sürüm Office yazılımlarınızla açma, düzenleme, kaydetme gibi istediğiniz tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Bilgisayarında Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003 gibi eski sürüm Office yazılımları kurulu olup da 2007 sürümlü Office yazılımlarını temin edip kuramayan birçok bilgisayar kullanıcısı mevcuttur. İşte bu kullanıcılar Office 2007 sürümlü Office yazılımları ile oluşturulan dökümanları açıp üzerinde işlem yapamamaktadırlar.

Yukarıda dile getirilen sorunu çözebilmek amacıyla Microsoft bir uyumluluk paketi yayınlamıştır. Bu uyumluluk paketini kurduğunuzda “docx” biçimli Word dosyalarını, “xlsx” biçimli Excel dosyalarını ve “pptx” biçimli PowerPoint dosyalarını açıp istediğiiniz işlemleri yaparak, istediğiniz uyumlulukta kaydedebilirsiniz.

Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.

Not: Microsoft Office XP ve 2003 kullananlar: Bu paketi yüklemeden önce bu adresten tüm yüksek öncelikli güncellemeleri yüklemeniz önerilir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 37.1 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir