Ana Sayfa Eğitim Ev Hobi On parmak klavye programı türkçe indir, 10 parmak yazmayı öğreten program ücretsiz

On parmak klavye programı türkçe indir, 10 parmak yazmayı öğreten program ücretsiz

On Parmak Klavye Proğramı: 10 Parmak Yazma Programıdır.

10 PARMAK ÖĞRENME PROGRAMI
Bilgisayar kullananlar için klavyeyi hızlı kullanmak önemlidir. Hızlı kullanmak için ise on parmak bilmek yeterli olur. On parmak kullanmayı anlatan ve öğreten güzel bir program. Bu program ile on parmak yazmayı öğrenebilirsiniz.

2018 04 18 15 05 59 1

1) Program yeniden başlatılmadan klavye düzeni değişebiliyor. 2) Yazdığımı maskeleme özelliği ile kitaptan takip ederek ekrana bakmadan yazıyormuş hissi veriyor. 2) Hataları engelleme seçeneği programın en güzel özelliği. Yanlış bir tuşa bastığınızda doğru tuşa basana kadar dizgiye izin vermiyor. Böylece metnin geri kalan kısmı bir karakter kayarak hatalı akmıyor.

Indir.png (426×83)

Alternatif indirme linki:

Indir.png (426×83)

İndireceğiniz programın antivirüs testi sonuçlarına bakmak isterseniz, buradan bakabilirsiniz. Böylece yüklerken içiniz rahat olur.

10 Parmak Q Klavye – Giriş

10 Parmak Klavye Eğitimi-Q Klavye

10 Parmak Klavye Eğitimi-Renkler

Typingme.com On Parmak Klavye Programı 

On Parmak Klavye Eğitim Programı

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe İndir

1386610276 10 Parmak Klavye Ogrenim Programi Turkce 2 8

Bu program size bazı harfler ve heceler vererek istenilen zaman içinde bu harfleri klavyeden yazmanızı isteyecek. Böylece uygulamalı bir şekilde yavaş yavaş yazma hızınızı artırarak size 10 parmak yazmayı öğretecek. Eğer verilen zamanda yazarsanız bir sonraki seviyeye atlıyorsunuz ve daha gelişmiş ve sizden daha hızlı olmanızı bekleyen uygulamalara geçiyorsunuz. Oldukça akıllı bir teknikle hızlı on parmak yazmayı öğreneceksiniz.

Resmi Büyütmek Için Tıklayın.

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe

Alternatif indirme linki:

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe


25 YORUMLAR

  • linki kontrol ettiğimde çalışıyordu. programı indirdim ve sorunsuzca da kuruldu. Fakat her ihtimale karşı alternatif bir download linki daha ekledim. umarım bu kez indirebilirsin. kolay gelsin.

  • sayfada iki adet alternatif indirme linki var ve ikisi de zaten çalışıyor. bir daha dene eğer sorun varsa, çıkan hatayı buraya yaz hemen yardımcı olmaya çalışacağım. buradaki linkler çalışıyor bozuk değil.

  • Sayfada bulunan üç adet linkin tamamı sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve programlar inmektedir. Sorununuzun ne olduğunu daha açık bir şekilde yazarsanız, daha iyi yardımcı olabilirim…

  • seçtiğiniz zaman çıkması lazım. çıkmadığı zaman hata mı veriyor acaba? çalışmasını engelleyen başka bir program var mı?

  • kardeşim bu programı kendi sunucumuza yükledik ve link her zaman garanti şekilde çalışıyor. virüs taramasını bile yaptık. bu programda hiçbir sorun yok ve hemen indirebilirsin. belki senin bilgisayarında problem vardır. ben denedim kesinlikle sağlam çalışıyor.

 1. Dersleri seçiyorum ama hiç bir şey çıkmıyor. acaba derslerinde mi programa ayrıyetten atılması gerek diye düşünerek üstüne sürükledim “+” gelince dedim demek hata bu olmalı yükledi ama yinede yazılar çıkmıyor.

  • hayır dersleri programa atman gerekmiyor. acaba güvenlik programın falan mı engelliyor bilemedim. hata veriyor mu? hatada ne yazıyor? ben bu programla on parmak klavye kullanmayı öğrendim ve gayet güzel çalışıyordu.

 2. Q Klavye Türkçe değildir. Türkçe yazıma en uygun klavye F Klavyedir. Yazımı ve öğrenmesi daha kolaydır. F Klavyenin başaka faydaları da vardır.Araştırınız!
  Daha faydalı olursunuz.
  Teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz