İçeriğe geç

Oyun hızlandırma ve bilgisayar performans arttırma programı Gezginler indir

Merhaba arkadaşlar, günümüzde insanlar telefonları ve bilgisayarları her türlü ihtiyaçtan dolayı kullanabilmektedir. Bunlar arasında Facebook Twitter gibi sosyal mecralara dalıp sosyalleşme ve arkadaş edinme, programlar indirerek işlerini yapma, internetteki dev bilgi yığınına ulaşma ve araştırma yapma ve tabi ki oyun oynama. Heralde bunlar arasında en sık bilgisayar kullanma nedeni oyun oynamaktır.

Fakat bugün yeni çıkan oyunları rahatça takılmadan oynamak isteyen birisinin bilgisayarı son model olmalı veya en azından orta direğin biraz üstünden bir donanıma sahip olmalıdır. Eğer böyle değilse bile üzülmenize gerek yok çünkü demokrasilerde çareler tükenmez. Burada bilgisayarın oyun performansını arttırmak yani takılan ve kasan oyunları hızlı bir şekilde oynamak ve yine açılmayan çok büyük boyutlu programları rahaça açarak iş yapmak için en iyi bilgisayar hızlandırıcıları paylaşıyorum…

GameGain  Oyun Performans Arttırma Aracı

gamegain1234212122.jpg (377×270)

GameGain, sizin daha iyi ve rahat oyunlar oynamanız için bilgisayarınızı geliştiren bir optimizasyon aracıdır. Oyun performanslarını arttırmak amacı ile geliştirilen GameGain ile artık oyunlarınızı bilgisayarınızı daha fazla zorlamadan oynayabileceksiniz.

Bilgisayarınızda oyunları çok yavaş ve kötü kalitede oynuyorsanız bu optimizasyon aracı sayesinde oyun performanslarını arttırabilir ve oyunlardan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Donanımınız ile ilgili hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan performans artışı sağlayan GameGain sayesinde sisteminizi optimize etmek için masraf yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

GameGain Windows işletim sistemi ayarlarında bazı değişiklikler yaparak bellek kullanımını düzenler. Ayrıca sistemi yavaşlatan kayıtları temizleyerek performans artışına yardımcı olur. Oyunları astronomik hızlarda ve en son sistem performanslarında çalıştıracağını garanti etmeyen GameGain, sisteminizin kapasitesine bağlı olarak farkedilir bir hız artışı sağlıyor.

indir

Lisans:Deneme Sürümü
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:PGWARE

PCBoost Program ve Oyun Hızlandırıcı

allindir3691[1]

PCBoost programları ve oyunları daha yüksek performansta çalıştırmanızı sağlayan hızlandırıcı bir programdır. Bilgisayarınızı yenilemeden program ve oyunları daha hızlı kullanmak isterseniz PCBoost’dan yardım alabilirsiniz.

Pek çok yazılım en alt seviyede CPU (bellek) kullanma mantığıyla tasarlanmıştır. PcBoost programların gerçek performansını göstermesini sağlamak için CPU kullanım sınırlarını artırır. Bu sayede programlarınız daha hızlı çalışmaya başlar.

PCBoost bilgisayarınızdaki programların en yüksek performansta çalışmaları için dengeli bir CPU dağılımı sağlar. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden oyun ve programlarınızı hızlandıran PCBoost bilgisayarınızın gerçek performansını görmenizi sağlayacak.

Bu işlemi yaparken sisteminizi zorlayacak herhangi bir işlem yapmayan program, temel olarak en çok kullanılan programlara daha fazla bellek ayırma mantığıyla çalışıyor. Bu sayede kullanıcı en çok kullandığı programlardan daha yüksek performans sağlıyor.

Lisans:Deneme Sürümü
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista
Üretici:PGWARE

SuperRam Bellek Performansı Arttırıcı

super-ram955ac6[1]

SuperRam bilgisayarınızda bulunan bellekleri (RAM) izleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz profesyonel bir optimizasyon aracı. Donanımınıza hiçbir modifikasyon yapmadan bir çocuğun bile kolaylıkla kullanabileceği basit ve sade bir arayüz ile tüm ayarlamaları kolaylıkla yapabilceğiniz bu program diğer birçok bellek modifiye programlarından daha iyi performans sağlıyor.

Bilgisayarınızdaki RAM ne kadar çok olursa olsun, her zaman daha fazla RAM’e sahip olmak sistemi rahatlatır. SuperRam size bu gereksinimi donanımsal olarak vermesede, bilgisayarınızı hızlandıracak etki ve potansiyele sahip bir yazılım. Program fiziksel hafıza kullanımını takip ederken, her zaman daha hızlı işlem yapmanız için boş hafıza bölümünü belli bir seviyede tutmaya yarıyor. Bu işlem bazı durumlarda sistemi yavaşlatma riskinede sahip fakat bu optimizasyon işlemi yapılırken hiçbir işlemci yüklenmesi yaşanmıyor.

Basit ve kullanımı kolay arayüzü, boş hafızayı gösteren anlık takip özelliği ile kullanıcıya tek bir tıklama ile RAM’i boşaltma olanağı sağlayan SuperRam bilgisayarınızın en zorlandığı zamanlarda nefes almasını sağlıyor. RAM’e yatırım yapmadan önce bu programı da denemek hatta faydasını görürseniz, istediğiniz performansı daha ucuza elde etmekte sizin avantajınız.

Lisans:Deneme Sürümü
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP
Üretici:PGWARE

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir