Ana Sayfa Grafik Paint.NET (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Paint.NET (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Paint.NET indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Windows için bir görüntü ve fotoğraf düzenleme programına Paint.NET adı verilir. Katman desteği, sınırsız geri alma, özel efektler ve bir dizi pratik ve güçlü araç ile kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Canlı ve genişleyen bir çevrimiçi topluluk, yardımcı destek, kılavuzlar ve eklentiler sunar.

Rick Brewster tarafından sürdürülmekte ve geliştirilmektedir. Başlangıçta Microsoft’un akıl hocalığı altındaki bir lisans koleji için nihai bir tasarım projesi olarak tasarlandı. Windows’un varsayılan Paint yardımcı programına ücretsiz bir alternatif olarak oluşturuldu, ancak o zamandan beri sağlam ancak kullanıcı dostu bir resim ve fotoğraf düzenleyiciye dönüştü. Adobe Photoshop, Corel Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editor ve The GIMP dahil olmak üzere diğer dijital fotoğraf düzenleme programları bununla karşılaştırıldı.

Paint.NET programı MS Paint’e uygun bir alternatif midir?

Microsoft Paint’e mükemmel bir alternatif Paint.NET’tir. Karşılaştırılabilir basit bir kullanıcı arayüzü, neredeyse aynı yetenekler ve daha karmaşık düzenleme yapmak isteyen biri için faydalı olabilecek ek düzenleme seçenekleri sunar.

Paint.NET ile Photoshop ile karşılaştırılabilir mi?

Hem Paint.NET hem de Photoshop, katmanlar, çizim araçları, özel efektler ve sonsuz geçmiş revizyonu gibi en son yeteneklere izin veren görüntü düzenleyiciler olduğundan, birbirleriyle karşılaştırılabilir. Ancak Paint.NET’teki yetenekler kapsam olarak Photoshop’takilerden çok daha sınırlıdır. Grafik düzenleme için endüstri standardı olan Adobe Photoshop, profesyoneller düşünülerek geliştirildi.

Paint.NET ücretsiz bir program mı yoksa satın alınan bir program mı?

Paint.NET yaratıcıları, projeyi finanse etmeye yardımcı olmak için programı iki sürümde sunar: ücretsiz bir Windows Mağazası sürümü ve buradan ücretsiz olarak indirilebilen klasik bir sürüm. Windows Mağazası sürümü, otomatik arka plan güncellemeleri, tüm Windows cihazlarınıza basit kurulum ve projeyi desteklemek istiyorsanız daha iyi güvenilirlik gibi çeşitli ekstra özellikler sunar.

Paint.NET Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Paint.net (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Paint.NET
  • Boyut: 806 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 15

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz