Ana Sayfa Oyun Aksiyon Panzer Elite Action

Panzer Elite Action

Lisans: Deneme Sürümü Dil: İngilizce Üretici: Zootfly Sistem: Windows XP / 7 / 8
Oyunu İndir

Panzer Elite Action ikinci dünya savaşına tankla katılıp, tankı kullanarak gösterilen noktalara gidip verilen görevleri yapacağınız, aksiyon dolu bir tank savaş simülasyonudur.

Bir simülasyon oyununda aksiyonun olması alışık olmadığımız bir durum olsa bile, zaten oyunun isminde Action (aksiyon) kelimesi geçtiği için, böyle olmasını normal karşılayabiliriz.

Tankı kullanırken ateş etmek için fareyi kullanıyorsunuz, tankı hareket ettirmek için ise W, A, S, D tuşlarını kullanıyorsunuz. Böylece oyunlara alışık olmayanlar ve yeni başlayanlar hiç zorlanmadan oyuna alışabiliyor.

Hem size verilen tankı kontrol edecek, hem de ekipteki diğer tankları yöneteceksiniz. Hatta bazı noktaları vurması için uçaklarla işbirliği yapıp onlara emir verebiliyorsunuz.

Her bölümde farklı özelliklere sahip olan farklı tank modelleriniz oluyor. Mesela atış mesafesi yani menzili, hızı ve dayanıklılığı gittikçe daha iyi oluyor.

Depo isimli noktalara giderek hem tanklara yakıt dolduruyorsunuz, hem de oyun kayıt ediliyor.

Oyun gayet güzel dizayn edilmiş ve keyifli. Fakat bir avuç suya girince bile tankın patlaması pek hoş olmamış.

Grafikler ve sesler olarak tatmin edici diyebileceğimiz ve internetten arkadaşlarınızla oynayarak birlikte eğlenebileceğiniz güzel bir tank simülasyonudur.

Olumlu Yanları

  • Tankların savaşı mükemmel
  • Akıcı ve kolay görevler

Olumsuz Yanları

  • Grafikler eski moda
  • Tankların hareketleri gerçekle birebir aynı değil

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz