PC de silinen fotoğrafları kurtarma programı, bilgisayarda silinmiş kaybolmuş resimleri taratarak bulan program ücretsiz

Fotoğraf Kurtarma Programı Bedava İndir, Resim Geri Getirme Yazılımı
PixFix yazılımı silmiş olduğunuz resim dosyalarınızı sabit diskinizi taratarak bulmanızı sağlayan kullanımı kolay ücretsiz bir fotoğraf kurtarma yazılımıdır.

PixFix yazılımı sadece sisteminizdeki fotoğrafları bulmakla kalmaz ayrıca bir çok medya kartını ve USB belliğini de tarayabilmektedir. İçeriğini temizlemiş olduğunuz USB belleğinizdeki ve medya kartlarınızdaki silinmiş olan tüm fotoğraflarınızı bulur ve geri yükler. Kullanıcı dostu arayüzü ile deforme olmuş resim dosyalarınızı tekrar düzenler. Ayrıca size kullanım kolaylığı sağlayan bu yazılımı hafıza kartlarında güvenle çalıştırabilirsiniz. PixFix yazılımı bünyesinde anlık dosya kurtarmak, silinmiş fotoğrafları kalıcı olarak silebilme, sadece birkaç dakikada sabit diskinizi tarama, tüm medya okuyucuları, sabit diskler ve taşınabilir belleklerde çalışabilme, güvenli bir şekilde resim dosyası kurtarabilme, kurtarma sonuçlarını listelerken küçük resim kullanma, bozuk yada biçimlendirilmiş sürücülerde dosya kurtarma gibi kullanışlı birçok özelliği barındırmaktadır. Ayrıca bu yazılım Compact Flash, Microdrive, SmartMedia, MultiMedia Kartları, Micro ve Mini kartları, Sony Hafıza kartları, Yüksek kapasiteli “HC” kartlar gibi birçok medya kartlarını desteklemektedir.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.68 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: