Ana Sayfa Araçlar PDF Eraser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PDF Eraser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için PDF Eraser indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

PDF Silgisini kullanarak, öncelikle istenmeyen bileşenleri kaldırarak PDF belgelerinin içeriğini düzenleyebilirsiniz. Benzer şekilde, gereksiz tüm sayfaları silme özelliğine sahiptir. Neyse ki program, içeriği silmenin yanı sıra orijinal dosyaya metin ve resim eklemenize izin veriyor. Program, sayfaları uygun konuma döndürmek için de kullanılabilir.

Program harika, basit bir kullanıcı arayüzü sunar. Öte yandan, Sayfa Kesici penceresi yeniden boyutlandırılamaz, bu da kullanıcıyı küçük sayfa küçük resimleri kullanmaya zorlar. Ayrıca, Sayfa Kesici’yi açmanın neden uygulamanın otomatik olarak bir belge yüklemesini gerektirdiğini anlamıyorum. Bence, şu anda açık olan PDF ile çalışmanıza izin vermeli.

Paint ile üzerine çizim yaparak bir belgenin içeriğini düzenlemek kolaydır. Farklı boyutta silgiler kullanabilir ve silmek istediğiniz alanın üzerine sürükleyebilirsiniz. Aynısı metin ve fotoğraf eklemek için de geçerlidir. Ancak fotoğrafları yeniden boyutlandırmanın bir yolu olmaması talihsiz bir durumdur. Ne yazık ki, dikdörtgen bir bölgenin seçilmesini ve silinmesini de yasaklıyor. Artık uygun ayarlamaları yaptıktan sonra belgeyi yeni bir dosyaya kaydedebilirsiniz.

Genel olarak, PDF Eraser, istenmeyen öğeleri bir PDF dosyasından kaldırmanın belki de en basit yöntemidir. Bununla birlikte, kuşkusuz dezavantajları da vardır. En kötüsü, nesnelerin ve katmanların kullanımını engellemek olabilir.

Pdf Eraser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PDF Eraser Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: PDF Eraser
  • Boyut: 7.7 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 16

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz