Ana Sayfa Araçlar Çeşitli PDF to Word Converter

PDF to Word Converter

Eğer hızlı çalışan, kaliteli ve kullanımı kolay bir PDF’yi Word yapma programı arıyorsanız, mutlaka PDF to Word Converter programını deneyin derim.

PDF to Word Converter programı pdf dosyalarının formatını Word formatı olan DOC ve RTF dosyasına çevirir.

PDF to Word Converter programı Adobe Reader’ın bütün versiyonlarını desteklemektedir. Böylece tek bir tıklama ile tüm pdf dosyalarını kolayca Word dosyasına dönüştürebilirsiniz. Üstelik pdf dosyasının orjinal içeriği ve metin düzeni hiçbir değişikliğe uğramaz veya bir kalite kaybı söz konusu olmaz. Resimler ve yazılar konumlarıyla birlikte olduğu gibi çevrilir.

PDF to Word Converter programının öne çıkan özelliği ise ufak boyutlu olduğu için hafifliğinden dolayı bilgisayarı kasmamasının yanı sıra, basit bir pencereden oluştuğu için kullanımının gayet kolay olmasıdır. Her seviyeden kullanıcılar hiç zorlanmadan rahatça format dönüştürme işlemini gerçekleştirebilir.

Peki PDF to Word Converter programı nasıl çalışır ve kullanılır?
Açılan ana pencereden kaynak dosya konumunu belirtip (ya da dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz), isterseniz kaynak klasörle aynı konuma, isterseniz farklı bir konuma yeni dosyayı yerleştirebilirsiniz. Daha sonra ‘start conversion’ tuşuna bastığınızda dönüştürme işlemi başlatılır. Dosyanın boyutuna göre dönüştürme kısa veya uzun sürebilir.

PDF to Word Converter programının buradan indireceğiniz deneme sürümünü 10 gün boyunca ücretsiz olarak kullanıp test edebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz