PES 2012 Türkçe Yama İndir Türkçe Dil Paketi Dosyası Yükle Download

Spor oyunları tutkunlarının vazgeçilmezi Pro Evolution Soccer serisinin 2012 yılında piyasaya sürdüğü oyunu için Türkçe dil paketi.

Konami firmasının her sene ortalığı kasıp kavuran, milyonlar tarafından takip edilen oyunu PES oyunun 2012 yılında yayınladığı oyunun için Türkçe dil dosyası. Aslında oyun orijinal hali ile Türkçe desteği ile gelmektedir. Fakat oyunun diğer dillere ait sürümlerini kullanan kullanıcılar için Türkçe dil paketi dosyasıdır. Dosya oyunun orijinalinden alınmış olup, Tükçe olmayan oyun sürümlerini bu eklenti ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
KURULUM
Yamayı kurmaya başlamadan önce PES 2012 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PES 2012 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak indirdiğiniz Pro Evulation Soccer 2012 Türkçe yama dil eklentisi yama içerisindeki dosyaları C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2012img klasörüne kopyalayın. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yama içerisindeki dosyaları oyunu kurduğunuz dizindeki img klasörü altına kopyalayın.
Eğer oyun Türkçe olarak açılmazsa, oyunu başlatın, sonra menüden > seçeneklerden > dil kısmından TR olarak değiştirin. Bunları yaptıktan sonrada oyun Türkçe olmazsa oyuna girip System-Einstellungen ‘den > Spracheinstellungen gelip ordan Türkçe’ yi seçin. İyi eğlenceler.
Pes 2012
Menü ve Görevler % 100
Altyazılar % 100

Bu yama Konami tarafından hazırlanmıştır. C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2012img yada oyun nereye kurulu ise img klasörünün içine kopyalıyoruz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :48.7 MB
  • Versiyon :
  • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: