İçeriğe geç

Photoshop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

 • Grafik
Photoshop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Photoshop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Photoshop indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Adobe Photoshop 64-bit araçları koleksiyonu, dijital fotoğraflarınızdaki en iyiyi ortaya çıkarmak, onlara aklınıza gelebilecek herhangi bir stili vermek ve onları yeni şekillerde sergilemek için ideal ayarı sağlar.

Adobe Photoshop 2022 ile fotoğraf düzenleme ve birleştirmeden dijital boyama, animasyon ve grafik tasarıma kadar her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Adobe PS 64 bit yazılımının endüstri standardı düzenleme, birleştirme ve boyama özelliklerine ek olarak 3B görüntüler ve hareket tabanlı içerik üretmek ve geliştirmek için araçlar kullanabilirsiniz.

Photoshop Özellikleri

En iyi görüntü seçimi, görüntü rötuşu, gerçekçi boyama ve çeşitli iş akışı ve performans iyileştirmeleri için yazılımın yenilikçi özelliklerini ve güçlü yeni fotoğrafçılık araçlarını kullanın.

Adobe Stock Images ile yaklaşan yaratıcı çalışmanızı tamamlayacak ideal görüntüyü veya fotoğrafı bulabilirsiniz! Sadece 10 gün boyunca ücretsiz fotoğraflar!

İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

Bilişsel Filtreler

Çeşitli yaratıcı kavramları keşfetmek için Adobe Sensei tarafından desteklenen yeni, yeniden tasarlanmış filtreleri kullanın. Eski siyah beyaz resimlerinizin rengini, içindeki insanları veya görünüşlerini değiştirin.

Gökyüzü tarafından değiştirildi

Bir resimdeki gökyüzünü hızla değiştirin, arka planın renkleri yeni gökyüzüne uyacak şekilde değişecektir. Çekim koşulları ideal olmasa bile, resimlerinizde istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz.

Doğrudan uygulama içinde, daha fazlasını öğrenin

Resim düzenleyicideki yepyeni uygulama içi Keşfet panelinin yardımıyla PS’de seviye atlamanıza ve yeni zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak yeni PS araçlarını, pratik öğreticileri, makaleleri ve hızlı eylemleri arayabilir ve bulabilirsiniz.

Üstün bulut belgeleri

Photoshop’un 64 bit sürümünden doğrudan bulut belgelerinin önceden depolanmış sürümlerine erişin. Yaratıcı belgelerinizin önizlemesini yapmak, işaretlemek ve eski sürümlerine geri dönmek artık her zamankinden daha kolay.

Model Önizlemesi

Tasarımın desen versiyonunun nasıl görüneceğini hayal edin. Desen Önizleme ile artık tekrar eden desenleri gerçek zamanlı olarak kolayca görselleştirebilir ve tasarlayabilirsiniz.

En iyi dijital çalışmanızı yapın.

Kişiselleştirilmiş çizim fırçalarıyla dijital sanatınızı geliştirin veya önceden hazırlanmış Photoshop fırçalarıyla hemen başlayın.

Resimlerinizden istenmeyen öğeleri çıkarın.

Fotoğraf düzenleme yeteneklerinizi geliştirin. İçeriğe Duyarlı Dolgu Adobe Photoshop’u kullanarak, çalışmanızın netliğini artırmak için görüntünün dikkat dağıtıcı alanlarını kaldırın.

Seçim araçları, mükemmel resimdeki nesne kaldırmanın ilk adımıdır.

Fotoğrafları temizlemek ve ister başıboş bir kol ister safari fotoğrafınızı mahveden bir Jeep olsun, istediğiniz konuya odaklanmak için İçeriğe Duyarlı Doldurma PS’yi kullanın.

Photoshop önerilen sistem gereksinimleri

 • CPU: 2 GHz veya daha yüksek hızda çalışan 64 bit özellikli Intel® veya AMD işlemci
 • Sistem gereksinimleri: Windows 10 (64 bit) veya üstü
 • 8 GB veya daha fazla RAM
 • Grafik kartı: minimum 1280 x 800 ekran ve 1 GB video belleği
 • %100’de gösterilen 1920 x 1080 veya daha yüksek ekrana sahip bir monitör
 • Sabit disk alanı: Sabit sürücüde 4 GB boş alan; kurulum daha fazla yer kaplayacaktır.
 • İnternet: Çevrimiçi hizmetlere erişim, abonelik doğrulama ve gerekli program etkinleştirme işlemlerinin tümü bir internet bağlantısı ve kayıt gerektirir.

Not: 7 günlük deneme süresi. 2 GB bulut depolama. Sınırlı servis kullanılabilirliği ve nag ekranı.

Photoshop (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Photoshop Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Deneme
 • Yayımcı: Adobe
 • Boyut: 39 KB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows  

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir