Ana Sayfa Grafik PicPick – Ücretsiz En İyi Ekran Görüntüsü Alma Düzenleme Programı

PicPick – Ücretsiz En İyi Ekran Görüntüsü Alma Düzenleme Programı

Sık sık ekranın resmini çekiyorsanız ve çektiğiniz resimleri hızlı bir şekilde düzenleyerek bazı şeyleri ifade etmenin peşindeyseniz, PicPick tam size göre.

2019 06 14 02 25 39 1

PicPick bedava olmasına rağmen en kaliteli ekran görüntüsü yakalama programlarından biridir. Fakat tamamen ücretsiz demek de zor. Evet sizden para almıyor ama bazı reklamlar gösteriyor. Eğer reklamlardan kurtulmak ve daha fazla özelliği kullanıma açmak isterseniz, pro sürümünü satına alabilirsiniz.

Özellik Açıklaması
Her şeyi yakalayın Ekranın tamamının resmini çekin, isterseniz aktif pencerenin resmini çekin, seçtiğiniz bir bölümün resmini çekin yada kaydırma çubuğu ile aşağı doğru kaydırdığınız bir pencerenin tam boy resmini çekin.
Resimleri düzenleyin Resimleri vurgulayabilir ve üzerine notlar yazabilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz ekran resmine ok işaretleri, çeşitli farlı şekiller, yazılar ve daha pek çok şeyi ekleyebilirsiniz. Programın gömülü olarak gelen resim düzenleyicisi bile Ribbon menü tasarımına sahip.
Efektlerle güzelleştirin Fotoğraflara kolayca efektler ekleyin. Örneğin gölge, çerçeve, filigran, mozaik, bulanıklaştırma, parlaklık ve keskinlik gibi daha pek çok efekti tek tıkla uygulayabilirsiniz.
Her yerde paylaşın Bilgisayara kaydedin, sosyal medyada paylaşın, e-posta içerisinde yollayın, Google Drive ve Dropbox gibi bulut sunuculara yükleyin.
Grafik aksesuarları Renk seçici, renk paleti, piksel cetveli, büyüteç gibi aksesuarlar sunar
Kişiselleştirilebilir ayarlar Gelişmiş ayarlara girerek klavye kısayol tuşlarını değiştirebilir, dosyalara isimlendirme yapabilir ve resim kalitesini ayarlayabilir.

2019 06 14 02 26 16 3

PicPick indirmek için buraya tıklayınız.

  • Versiyon: v5.0.4 (2019-04-05)
  • İşletim sistemi: Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista and XP including both 32-bit and 64-bit versions
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 14,78 MB

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz