Plants vs Zombies 2019 Son Sürüm Ücretsiz İndir

Image

Kale savunma oyunları artık bıkkınlık vermeye başlamıştı amaPopCap çoğu zaman sıkıcı olan bu oyun türüne Plants vs Zombies ile hayat öpücüğü veriyor.

Arada Crazy Dave’den de yardım alarak ve bahçecilik yeteneklerinizi kullanarak, yaklaşan zombi sürülerini yok etmek amacıyla bir bitki ordusu yetiştirmek için güneş ışığı toplamalısınız. Her bir Plants vs Zombies turu boş bir bahçeyle başlıyor ve genellikle güneş üreten ayçiçekleri, bezelye fırlatıcıları ve benzerleriyle başlayarak savunmanızı oluşturmalısınız.

Plants vs Zombies’de ilerledikçe mayın, bomba ve daha fazlasını da içeren büyük bir cephaneliğe sahip oluyorsunuz. Yetenekleriniz gelişirken zombiler de gelişiyor; yok etmek için farklı taktiklere ihtiyaç duyulan çeşitli zombilerle karşılaşıyorsunuz. 60 dakikalık demo size bu gerçekten iyi dengelenmiş oyuna harika bir başlangıç imkanı sunuyor. Saldıran zombilerin hızı çok iyi ayarlanmış, böylelikle sürekli bitki ekmeniz gerektiğini hissediyorsunuz, ancak kaybetmeniz için de oldukça kötü oynamanız gerekiyor.

Grafikler neşeli ve ince ayrıntılara sahip, sesler de asla rahatsız edici olmayan eğlenceli efektler içeriyor. Ana oyun, bowling gibi oyun hissini taze tutmayı amaçlayan mini oyunlara ayrılmış. Gerçek zamanlı strateji ve çizgi film zombilerinin karışımı oldukça dayanılmaz, ve Plants vs Zombies’i eğlenceli bulmayacak birisiyle karşılaşmak oldukça zor.

Plants vs Zombies neşeli, eğlenceli, ve oldukça bağımlılık yapıcı bir oyun. Kesinlikle deneyin!

Artıları

  • İyi dengelenmiş oynanış
  • Harika sesler
  • Eğlenceli
Eksileri

  • Bazılarına fazla kibar gelebilir

Plants vs Zombies İndir

Alternatif indirme linki (üstteki link olur da çalışmazsa buna tıklayarak indirin)

Boyut: 40 MB

Lisans: 30 günlük deneme sürümü


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: