powerpoint ürün anahtarı

PowerPoint Ürün Anahtarı: Nedir, Nasıl Alınır ve Kullanılır?

PowerPoint, Microsoft Office paketinin bir parçası olan bir sunum yazılımıdır. Metin, resim, grafik ve animasyonlar kullanarak profesyonel görünümlü sunumlar oluşturmak için kullanılır. PowerPoint’i kullanabilmek için bir ürün anahtarına ihtiyacınız vardır.

PowerPoint Ürün Anahtarı Nedir?

PowerPoint ürün anahtarı, PowerPoint’i etkinleştirmek ve kullanmaya başlamak için gereken 25 karakterlik bir koddur. Ürün anahtarı, PowerPoint’in lisanslı bir kopyasını satın aldığınızda size verilir.

PowerPoint Ürün Anahtarı Nasıl Alınır?

PowerPoint ürün anahtarı, PowerPoint’i satın aldığınız yerde size verilir. Microsoft Store, Amazon, veya diğer çevrimiçi mağazalardan PowerPoint satın alabilirsiniz. Ayrıca, bir perakende satış mağazasından PowerPoint ürün anahtarı kartı satın alabilirsiniz.

PowerPoint ürün anahtarınızı Microsoft Store’dan satın aldıysanız, anahtarı satın alma işleminizin ayrıntılarında bulabilirsiniz. Amazon’dan satın aldıysanız, anahtarı satın alma işleminizin e-posta bildirimlerinde bulabilirsiniz. Perakende satış mağazasından ürün anahtarı kartı satın aldıysanız, anahtar kartın arkasında bulabilirsiniz.

PowerPoint Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?

PowerPoint ürün anahtarınızı kullanmak için, PowerPoint’i açın ve Dosya > Hesap‘a gidin. Ürün anahtarı ekle‘yi seçin ve ürün anahtarınızı girin.

Ürün anahtarınızı girdikten sonra, PowerPoint etkinleştirilecektir. Etkinleştirildikten sonra, PowerPoint’i sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

PowerPoint Ürün Anahtarı Nasıl Değiştirilir?

PowerPoint ürün anahtarınızı değiştirmek için, PowerPoint’i açın ve Dosya > Hesap‘a gidin. Ürün anahtarı değiştir‘i seçin ve yeni ürün anahtarınızı girin.

Yeni ürün anahtarınızı girdikten sonra, PowerPoint etkinleştirilecektir.

PowerPoint Ürün Anahtarı Nasıl Geri Yüklenir?

PowerPoint ürün anahtarınızı kaybettiyseniz veya unutursanız, Microsoft destek web sitesinden geri yükleyebilirsiniz.

Microsoft destek web sitesine gidin ve Ürün anahtarımı kaybettim‘i seçin. Ürün anahtarınızı satın aldığınız yeri seçin ve satın alma işleminizle ilgili bilgileri girin. Microsoft, ürün anahtarınızı size e-posta ile gönderecektir.

PowerPoint Ürün Anahtarı Ücretsiz Mi?

PowerPoint’i ücretsiz olarak kullanmak için, Microsoft 365’in ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Microsoft 365’in ücretsiz deneme sürümü, PowerPoint dahil olmak üzere tüm Office uygulamalarını 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmanıza olanak tanır.

PowerPoint Ürün Anahtarı Çeşitleri

PowerPoint ürün anahtarları, farklı ürünler ve abonelik türleri için kullanılabilir. PowerPoint ürün anahtarı çeşitleri şunlardır:

  • Tek seferlik satın alma ürün anahtarı: Bu ürün anahtarı, PowerPoint’in tek seferlik satın alma sürümünü etkinleştirmek için kullanılır.
  • Microsoft 365 abonelik ürün anahtarı: Bu ürün anahtarı, Microsoft 365 abonelik sürümünü etkinleştirmek için kullanılır. Microsoft 365 abonelik sürümleri, PowerPoint dahil olmak üzere tüm Office uygulamalarını aylık veya yıllık abonelik olarak sunar.
  • Eğitim kurumları için ürün anahtarı: Bu ürün anahtarı, eğitim kurumları için PowerPoint’in özel bir sürümünü etkinleştirmek için kullanılır. Eğitim kurumları için PowerPoint sürümü, standart PowerPoint sürümünden farklı özellikler ve fiyatlandırma sunar.

Sonuç

PowerPoint ürün anahtarı, PowerPoint’i etkinleştirmek ve kullanmaya başlamak için gereken önemli bir unsurdur. PowerPoint ürün anahtarınızı satın aldığınız yerde alabilir, değiştirebilir veya geri yükleyebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: