İçeriğe geç

Proteus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • İş
Proteus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Proteus indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Proteus profesyonel bir devre kartı tasarım programıdır.

Ticari veya bireysel gereksinimlere uygun bir şekilde devre dizayn etme imkanı sunar.

Mühendislik öğrencisiyseniz veya profesyonel bir devre tasarımcısıysanız, bilgisayarınızda Proteus Design Suite kurulu olmalıdır.
Proteus çok bilinen bir isim değil. Mirabilis veya vulgaris gibi sindirim sistemimizde yaşayan birkaç türü içeren bir bakteri türüdür, bu yüzden tıp sektöründe çalışıyorsanız muhtemelen duymuşsunuzdur. Bununla birlikte, mikrobiyolojinin ötesinde, elektronik uzmanları ve mühendislik öğrencileri tarafından elektronik tasarım için en çok övülen yazılım uygulamalarından biri olduğu ve bize elektronik devrelerin ve mikroişlemcilerin sofistike bir simülasyonunu sağlayabildiği ortaya çıktı.

Bilgisayarınızdan, elektronik tasarım ve simülasyon.

Mevcut en kapsamlı elektronik araç takımlarından biridir, çünkü en son 8.5 sürümünde, doğrudan devre şemalarından yaklaşık 800 farklı mikroişlemci kullanarak neredeyse her tür baskılı devre kartı (PCB) tasarlamamızı sağlar. Ve modern dünyada başka bir şekilde olması imkansız olduğu için, şu anda en sevilen kartlardan biri olan Arduino ekosistemi için tasarım ve simülasyon yetenekleri içeriyor.

Proteus Design Suite’in temel öğelerini oluşturan nedir?

Programın tüm işleyişinin merkezlendiği bu programın iki ana unsuru şu şekildedir:

Akıllı Şematik Giriş Sistemi, ISIS olarak bilinir. Yazılım, dirençler, bobinler, kapasitörler, güç kaynağı ve hatta mikroişlemciler gibi çok çeşitli öğeleri hesaba katan devrenin elektrik tasarımını uygulamamızı sağlar.

Gelişmiş Yönlendirme ve Düzenleme Yazılımı, ARES olarak anılır. Yönlendirme, yerleştirme ve elektronik bileşenleri düzenleme özellikleri de dahil olmak üzere baskılı devre kartları veya PCB’ler tasarlamak için bir araçtır.

ISIS ve ARES indirmelerini nereden alabilirim? Bunları bağımsız uygulamalar olarak satın alamayacağınız için, satın alınabilen ancak aynı zamanda resmi Labcenter Electronics web sitesinin deneme sürümünü de içeren Proteus’un tam sürümünü edinmeniz gerekir; satın almak değil.

Bu iki programa ek olarak, bu yazılım, ISIS ile birleştirildiğinde çeşitli entegre devre özelliklerini gerçek zamanlı olarak simüle etmemizi sağlayan VSM veya arasındaki yolları otomatik olarak izlememizi sağlayan kendi kendine yönlendirme modülü olan Electra gibi ek modüller içerir. devrenin hızını artırmak için mümkün olan en hızlı rotayı ararken bileşenleri.

Hangisi üstün? Multisim mi Proteus mu?

Elektronik devreleri simüle etmek için bir program seçmeye gelince, bu hem öğrencilerin hem de elektronik profesyonellerinin karşı karşıya olduğu asırlık bir muammadır ve her zaman olduğu gibi, çoğunlukla uygulamanın amacına bağlı olduğundan, herkese uyan tek bir çözüm yoktur. işlev.

Örneğin, analog ve dijital devrelerin simülasyonu için bir program arıyorsanız, bu kategorideki en iyi yazılım olan National Instruments Corporation’ın ürettiği ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ancak, mikroişlemcileri modellemekle daha çok ilgileniyorsanız, Multisim muhtemelen ihtiyacınız olan temel unsurların gerisinde kalıyor. İşte burada Proteus devreye giriyor, çünkü çeşitli modelleri simüle etmenize izin veren bir ton kütüphane ile geliyor. Kimi istediğinize siz karar verirsiniz çünkü hepsi çeşitli alanlarda yeteneklidir.

Proteus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Proteus Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: Labcenter Electronics
  • Boyut: 25.8 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Virüs Tarama0 / 14

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir