Proxifier (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Proxifier (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Proxifier indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

İnternetten bulacağınız proxy ip adreslerini bu programa girerek kolay ve hızlı bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilir ve internette gizli yani anonim gezinti yapabilirsiniz.

Proxifier’ı kullanarak, ağ bağlantısını seçtiğiniz bir proxy üzerinden yönlendirebilir, güvenlik duvarlarını ve coğrafi kısıtlamaları aşmanızı ve daha önce yapamadığınız web sitelerine erişmenizi sağlayabilirsiniz.

Günümüzde birçok internet kullanıcısı proxy üzerinden gezinmeyi tercih ediyor. Bunlar, trafiğini olası dolandırıcılardan ve veri izleyicilerinden korur ve kullanıcıların normalde bağlanamayacakları web sitelerine erişmelerini kolaylaştırır.

Ayrıca, güvenlik duvarları onları engellediği için belirli bağlantıların kurulması zordur.

Sorununuz, Proxifier’ın çözmede yardımcı olduğu şeydir. Seçtiğiniz proxy bağlantısına bağlanmak ve yukarıda belirtilen sorunları çözmek için kullanabilirsiniz.

Konumunuz nedeniyle daha önce engellenen web sitelerine veya belirli ağlara sık sık kurulan farklı güvenlik duvarlarına erişiminiz olacak.

İnternette pek çok kaynak bulunuyor

Dünyanın her yerinden proxy’lere bağlanmak mümkün olacak. Bölgenizde olmayan bir web sitesini ziyaret etmek istediğinizde, internetteki hemen hemen her web sitesine erişebileceksiniz demektir.

Ek olarak, hangi proxy’ye bağlanacağınız konusunda bir seçeneğiniz olacağı anlamına gelir.

Ayrıca, belirli proxy’ler güvenlik duvarı sınırlamaları tarafından engellenir; yine de, bu program bu durumlarda size yardımcı olabilir. Bu uygulamayı kullanırken, bu sitelere erişememeniz sizin için sorun olmayacak çünkü güvenlik duvarı sınırlamalarının ötesine geçmenizi kolaylaştıracaktır.

Bir Proxy Gerekiyor

Küçük bir sıkıntı olan bu programı kullanmaya başlamak için proxy’nize ihtiyacınız olacak. Ancak bunu yaparsanız, bu uygulama size sayısız internet sınırlamasını aşmanız için harika bir çözüm sunacaktır.

Prosedür üzerinde ek kontrol sahibi olmak için proxification kuralları da oluşturabilirsiniz.

Son tahlilde

Proxifier’ı kullanarak konumunuz veya güvenlik duvarı ayarlarınızla ilgili en tipik proxy kısıtlamalarından bazılarını aşabilirsiniz.

Proxifier (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Proxifier Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme / Riskli
  • Yayımcı: Initex
  • Boyut: 5.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs tarama: 0/65

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: