Ana Sayfa Oyun Küçük Rambo 3

Rambo 3

Lisans: Ücretsiz Dil: İngilizce Üretici: Sega Sistem: Windows XP / 7 / 8
Oyunu İndir

Ünlü Holywood yıldızı Sylvester Stallone’nin başrol oynadığı Rambo filmleri vakti zamanında uzun yıllar boyunca dünyayı sallamıştı. Seksenli yıllarda çekilen bu filmler 2000’li yılların ortalarına kadar Türk televizyonlarında verilmeye ve reyting almaya devam etmişti.

Rambo 3 oyunu bu film serisinin üçüncüsünden ilham alınarak aynı senaryoyla yapılmıştır. Basit, ufak boyutlu ama eğlenceli bir oyun olan Rambo 3’te kahramanımız ekranın alt tarafında bulunurken düşmanlar üst tarafta yer alıyor. Bunlar karşılıklı olarak birbirine bomba ve kurşun atıyor. Dolayısıyla hem düşmandan gelen bombalardan kaçmalı hem de onlara isabetli atışlar vurarak yok etmelisiniz. Oyun yatay olarak ilerliyor ama düşmanlar hep yukarıda olmaya ve siz de onlara ateş etmeye devam edeceksiniz.

Bazı düşmanlar öldüğü zaman sahip oldukları ağır ve gelişmiş silahları aşağıya düşürüyor. Dolayısıyla bu silahları toplayarak çok daha güçlü saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Rambo 3 oyunu bazen çölde ve ormanda, bazen de şehrin içinde geçiyor. Ara sıra da motor kullanacaksınız. Bazı bölümlerin sonuna geldiğinizde karşınıza tank ve helikopter çıkıyor.

Olumlu Yanları

  • Çıktığı döneme göre değerlendirirsek güzel bir oyun
  • En eski bilgisayar teknolojisiyle yapılmasına rağmen başarılı bir yaratıcılık örneği sergilemişler
  • Eski tip oyunları özleyenler için ideal

Olumsuz Yanları

  • Oyun eski olduğu için dolayısıyla grafikler bugüne göre çok geride kalıyor ve oynaması oldukça basit.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz