İçeriğe geç

Recover My Files Son Sürüm İndir

Silinen ya da kaybolan dosyalarınızı kolayca kurtarın!

Image

Recover My Files, basit birkaç tıklamayla PC’niz üzerindeki silinen dosyaları arayıp sürücüleri kurtarmanıza izin veriyor.

İyi bir kurtarma programı önemli verileri yanlışlıkla silmeniz halinde ya da PC’nizi gömülü dosyaları kurtarmak için alt üst etmeniz gerektiğinde size bir güvenlik ağı sunar. Recover My Files, PC’nizi kapsamlı biçimde aramanıza ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanıza izin veren bir araç.

Oldukça basit bir arayüze rağmen Recover My Files sağlam arama ve kurtarma araçları sunuyor. Recover My Files size aranacak sürücü ve dizinleri ve dosya türlerini seçmenize izin veren dosya kurtarma sürecinde rehberlik ediyor. Herhangi bir dosya türü için Recover My Files’a genel bir bakış yaptırabilir, veya özellikle grafik, belge, arşiv, e-posta veya veri tabanlarını seçerek süreci hızlandırabilirsiniz. Hatta aracı kullanırken tarih ve belli anahtar kelimeler seçerek aramanızı sınırlandırabilirsiniz.

Recover My Files size sadece dosya kurtarma ile tüm sürücüyü kurtarma arasında seçim imkanı sunuyor. Buna harici sürücüler de dahil, bu da kısmen bozuk ya da kazara formatlanmış sürücülere sahip kişiler için çok faydalı bir özellik. Recover My Files özellikle kayıp ya da silinmiş dosyalarla ilgilenirken nispeten hızlı çalışıyor ve yeni başlayanlar için bile kullanımı kolay. Program, diskinizi bölümlere ayırmak istediğinizde ve önemli dosyaları kaybetmek istemediğinizde özellikle kullanışlı. Başlangıçta neyi aradığınızı bilmek işe yarıyor, ancak bazen size sunduğu sonuçları incelemek korkutucu olabiliyor.

Recover My Files, her seviyedeki PC kullanıcısı için kapsamlı ve hızlı bir arama ve kurtarma aracı.

Artıları

  • Her türdeki dosyayı kurtarabiliyor
  • Kapsamlı arama
  • Harici sürücüleri arayabiliyor

Eksileri

  • Kapsamlı olmayan arayüz
  • Arama sonuçları için filtre yok

Recover My Files İndir (64-bit)

Recover My Files İndir (32-bit)

Boyut: 93.6 MB

Lisans: Demo

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir