Recuva (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Recuva (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Recuva indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Recuva: Ücretsiz Bir Dosya Kurtarma Aracı

Recuva adlı ücretsiz bir araç, kullanıcıların bilgisayarlarından silinen dosyaları kurtarmasını sağlar. Recuva, hata veya virüsler nedeniyle kaybolan dosyaların yanı sıra geri dönüşüm kutusundan kaybolan silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanılabilir. Bu Windows uyumlu araç, MP3 çalarlar da dahil olmak üzere harici disklerden ve diğer araçlardan silinen verileri kurtarmak için de çalışır.

Recuva’nın öne çıkan özellikleri nelerdir?

Kullanıcılar, Windows için ücretsiz bir araç kullanarak yanlışlıkla, kötü niyetli olarak veya dosya bozulmasının bir sonucu olarak yok edilen dosyaları kurtarabilir. Geri Dönüşüm Kutusu’ndan çıkarıldıktan sonra bile veriler kurtarılabilir. Harici disklerde, hafıza kartlarında ve MP3 oynatıcılarda silinen dosyalar da kurtarılabilir.

Sistemdeki dosyaları araabilen ve daha sonra geri alınabilen bir sistem taraması, önemli özelliklerinden biridir. Eksik dosyaları bulmak için hızlı bir arama yapabilir ve bir ad veya tür filtresi uygulayabilirsiniz.

Herhangi bir Windows programı gibi, program da Liste ve Ağaç Görünümünde görülebilen basit bir arayüze sahiptir. Yazılımı başlatmak için bir USB flash sürücü kullanılabilir. Uygulama ayrıca NTFS, NTFS + EFS, exFAT, FAT12, FAT16 ve FAT32 gibi önemli dosya sistemlerini de destekler. Tüm dosya türleri, uygulama kullanılarak geri yüklenebilir. Buna e-postalar, resimler, fotoğraflar, videolar, ses, müzik ve ofis belgeleri dahildir. Ayrıca araç, USB, Firewire ve ZIP sürücülerinden veri kurtarma yeteneğine sahiptir.

Recuva’yı satın almak için bazı zorlayıcı argümanlar nelerdir?

Herkes istemeden bilgisayarından dosyaları silmiş, dosyaları bir virüs nedeniyle bozulmuş veya silinmiş ya da bir bilgisayar çöktüğünde dosyaları silinmiştir. Silinen dosyaları Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silindikten sonra bile kurtarabilen bir uygulama olan Recuva, bu durumda kullanışlı oluyor. Recuva, dosyaları yalnızca dahili kaynaklardan değil, aynı zamanda USB bellekler, sabit sürücüler vb. harici kaynaklardan da kurtarabilir.

Bir ad/tür filtresi ve derin tarama kullanmak, potansiyel olarak bozuk dosyaları aramak ve onları kurtarmak için mükemmel bir yoldur. Recuva, USB aygıtları, harici sabit sürücüler ve hafıza kartları gibi yeniden yazılabilir ortamlardan veri kurtarma yeteneğine sahiptir.

Recuva ayrıca maliyetsiz, güvenilir ve kullanımı güvenlidir. Yazılım, gizlilik politikaları konusunda katı olduğu için, sızdırılan veriler konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ne gibi dezavantajlar var?

Recuva, çeşitli dosya formatlarındaki kayıp dosyaları kurtarabilir, ancak dosyanın referanssız veriler içermesi veya işletim sistemi silinen dosyanın üzerine yazması durumunda dosyanın kurtarılamayacağı düşünülebilir.

Profesyonel Sürüm hangi özellikleri sunar?

Bazı kurtarma görevleri programın ücretsiz sürümü ile tamamlanamaz ve Recuva Professional ile yapılması gerekir. Ücretsiz sürümde, kapsamlı bir kontrolden sonra bile kaybolan veriler bulunmayacaktır. Bu nedenle, karmaşık veya ciddi şekilde bozulmuş bir şey aramak için profesyonel sürümü edinmeniz gerekir.

Yalnızca yazılımın abonelik sürümü, otomatik yükseltmeler ve sanal masa yardımı gibi ek özellikler sunar. Ticari sürüm, sanal bir sürücü bile kurabilir ve sanal bir sürücüden veya buluttan dosyaları geri yükleyebilir.

Recuva’nın alternatifleri nelerdir?

Stellar, Recoverit, Easeus, Testdisk, Disk Drill vb. Recuva alternatiflerinden bazılarıdır. Testdisk ve Recuva hem Mac hem de Linux ile uyumluyken, Recuva yalnızca Windows ile uyumludur. Ancak Recuva, silinen bilgileri kurtarmak için en iyi çözümlerden biridir ve genellikle rekabetçidir.

Sonuç olarak:

Recuva, istemeden silinen veya bir virüs tarafından ortadan kaldırılan her türlü dosyayı kurtarmak için mükemmel olan, kullanımı kolay bir araçtır. Kullanıcılar, yazılımın kapsamlı bir taramasını kullanarak silinen dosyaları bulmak için sistemde arama yapabilir. Recuva, silinen dosyaları yalnızca bir bilgisayardan değil, aynı zamanda harici bir sabit sürücüden, MP3 çalardan veya USB sürücüden de kurtarabilir. Recuva, navigasyonu ve kullanımı basitleştiren, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunar. Uygulama güvenilirdir ve kullanıcı bilgilerini koruyan katı bir gizlilik politikasına sahiptir. Recuva, genel olarak dosyaların kaybolması veya yok edilmesi durumunda sahip olmak için mükemmel bir araçtır.

Recuva (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Recuva Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Piriform Ltd
  • Boyut: 11.3 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: