Ana Sayfa Araçlar Recuva Türkçe Son Sürüm

Recuva Türkçe Son Sürüm

Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın

recuva-05-682x535.png (682×535)

Recuva oldukça kullanıcı dostu bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayar konusunda ne kadar uzman olursanız olun, dosyaları yanlışlıkla silmek sandığınızdan çok daha sık gerçekleşen bir olay. Bu yüzden Recuva gibi bir araca sahip olmak her zaman iyi bir fikir. Recuva (“recover” gibi okunuyor) ile, bilgisayarınızdan, USB sürücünüzden, MP3 çalarınızdan, hatta fotoğraf makinenizin hafıza kartındanyanlışlıkla silinen dosyaları kurtarabilirsiniz.

Çok kullanışlı bir kurtarma sihirbazı dosyalarınızı bulma konusundaki tüm tahmin edilebilir işleri hallediyor. Yapmanız gereken tek şey kurtarmak istediğiniz dosya türünü (fotoğraf, e-posta, video, vs.) seçmek ve nerede bulunabileceğini (geri dönüşüm kutusu, medya kartı, vs.) göstermek. Recuva’nın işi bittiğinde kurtarılabilir bütün dosyaların bulunduğu bir liste göreceksiniz ve bu listeyi çeşitli şekillerde sıralayabilir ve özelleştirilebilir bir filtre aracıyla listede arama yapabilirsiniz. Daha sonra kurtarmak istediğiniz dosyayı seçebilir ve işinizi halledebilirsiniz.

Sonuçta Recuva yalnızca bir yazılım aracı ve mucize yaratması beklenemez. Dosyaları sildikten sonra programı ne kadar çabuk kullanırsanız onları kurtarma şansınız o kadar fazla olur. Ayrıca dosyaları başka bir sürücüye kaydetmeyi deneyin. Bu da başarı oranını arttıracaktır.

Bazı önemli dosyaları kazara sildiyseniz korkmayın: Recuva’yı kullanmayı deneyin ve dosyalarınızı muhtemelen kurtaracaksınız!

Artıları

  • Kullanımı çok kolay
  • Silinen dosyaları geri almak için size son bir şans veriyor
  • Derin tarama seçeneği

Eksileri

  • Sonuçlar garanti değil
  • Taramalar, özellikle de Derin Tarama’lar yavaş olabiliyor

PROGRAMI İNDİR (SON SÜRÜM VE TÜRKÇE):

Boyut: 4,322 kb

Lisans: Ücretsiz

indir

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (ÜSTTEKİ ÇALIŞMAZSA BUNLARI DENEYİN)

indir

indir

indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz