Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım RegClean Pro Kayıt defteri temizleme ve onarma programı Türkçe

RegClean Pro Kayıt defteri temizleme ve onarma programı Türkçe

38
0

RegClean Pro programı Windows’un en önemli bileşenlerinden biri olan kayıt defterini analiz eder, hata varsa onarır ve optimize ederek hızlandırır.

RegClean Pro programını bilgisayara kurduğunuz zaman derhal bir tarama yapar ve bilgisayarın o anki durumunu değerlendirir. Tarama yapacağı yerler; sistem, kullanıcı, ActiveX, başlangıçta çalışan programlar ve kaldırıldıktan sonra arkasında çöp bırakan programlardır. Taramanın ardından sunulan raporda sadece bulunan hatalar değil, aynı zamanda oluşan hasarın boyutunun seviyesi de gösteriliyor. Hata detaylarını gösteren linke tıkladığınız zaman yeni bir pencere açılır ve burada gelişmiş kullanıcılar için teknik veriler yer alır.

RegClean Pro programının disk birleştirme ve kayıt defterini yedekleme gibi harika özellikleri de var. Her ikisini de demo versiyonunda test edebilirsiniz.

RegClean Pro sizlere satın almadan önce bütün fonksiyonlarını test etme imkanı sunuyor. Yaptığım testler sonucunda bu alanda şimdiye kadar karşılaştığım en kolay ve en güçlü programlardan biri olduğuna karar verdim.

Besides the main Registry scan functionality, RegClean Pro also includes other interesting features, such as Registry Defrag and Registry Backup. Both of them are available in the demo version. RegClean Pro programının etkisini normal günlerde pek fazla hissetmeyebilirsiniz, ama zor zamanlar gelip de problemler baş gösterdiğinde fazlasıyla göreceksiniz bu etkiyi…

RegClean Pro İndir

Alternatif indirme linki

Lisans: Demo

Boyut: 4.4 MB

RegClean Pro Ekran Görüntüleri


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz