Ana Sayfa Grafik Resime Logo Ekleme Programı Ücretsiz İndir TSR Watermark Image Software

Resime Logo Ekleme Programı Ücretsiz İndir TSR Watermark Image Software

2014-05-11_23-02-46

 

Resimlere nasıl logo eklenir?

Bilgisayarda bulunan resime logo eklemek için hangi program gerekir?

Birçok işte fotoğrafların üzerine yazı yazmak veya fotoğrafın üzerine herhangi bir logo yerleştirmek gibi ihtiyaçlar olabilir. Bu gibi işler için gidip de ücretli bir programa para ödemenize gerek yok. Bu yazıda sizlere bu tarz tüm ihtiyaçlarınızı yeterli derecede karşılayacak ve tamamen ücretsiz olan TSR Watermark Image Software programını tanıtmak istiyorum. Yazının devamında bu harika programın kullanımı ve özellikleriyle ilgili bilgileri okuyacaksınız…

TSR Watermark Image Software resim dosyalarının üzerine watermark (damga) yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama.

Program hem yazı olarak hem de resim olarak watermark ekleme yeteneğine sahip. Ayrıca içerisinde bir kaç efekt de barındırıyor. Watermark şeffaflık oranı ayarında ve kullanıcıyı pek zorlamadan istenilen işlem gerçekleştirilebiliyor.

Bu basit işlemi gerçekleştirmek için resim ve grafik düzenleme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız tavsiye edebileceğim uygulamalar arasında bulunuyor.

Programın desteklediği çıktı formatları: JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF

Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan resime logo ekleme programının dosya boyutu ise 7.43 MB dır. TSR Watermark Image Software  programının lisansı tümüyle bedavadır.

Indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz