Ana Sayfa Grafik Resimlere efekt verme programı gezginler Türkçe ücretsiz indir

Resimlere efekt verme programı gezginler Türkçe ücretsiz indir

2014-05-27_19-57-32

Fotoğraf  efektleri Gezginler download!

Resimlerinize değişik renklerde ve harika görünen efektler vermeye ne dersiniz? Bunun için ihtiyacınız olacak tek program Magic Effect X3 olup hem Türkçe dil desteğine sahiptir, hem de tamamen bedavadır. Bu programı kullanmak gerçekten çok basit ve çocuk oyuncağı kadar kolaydır. İlk kez fotoğrafa efekt ekleyecek olanlar bile rahatlıkla kullanabilir. Programın özellikleri ve nasıl kullanılacağıyla ilgili ayrıntılı bilgiler yazının devamında…

Efekt ekleme, ışık ayarları, sağa ve sola çevirme, yeniden boyutlandırma ve hashtag ekleme gibi fonksiyolara sahip olan Magic Effect X3 üzerinde işlem yapabilmek için programın sol üst köşesinden resminizi seçebiliyorsunuz. Daha sonra yapmak istediğiniz işlemler için sol üstte sıralanan tuşları kullanabilirsiniz. Burada yaptığınız işlemleri ileri ve geri alma, panoyu tamamen temizleme ve tüm yapılan değişikleri silme bulunuyor. Efektlendirme için ise sağda bulunan ve gerçek zamanlı olarak çalışan efekt seçenekleri bulunuyor. Buradan istediğiniz efekti seçerek anında fotoğrafınız üzerindeki etkisini görebiliyorsunuz.

Programın şüphesiz ki en ilginç özelliği hashtag ekleyebilmeniz. Bu özellikden faydalanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Çünkü en popüler hashtag’ler internet ortamından alınmaktadır. Selfie, Friends, Love, Best Friends, Summer, Müsic vb. bir çok popüler hashtag’i fotoğraflarınızın üzerine bir kaç saniye içerisinde ekleyebilirsiniz. Ayrıca resmin kalite ayarları için hashtag ekleme işlemini en son yapmanız gerekiyor. Hashtag ekleme işleminden sonra resmin üzerinde değişiklik yaparsanız hashtag yok olmaktadır.

Tüm işlemleriniz bittikten sonra ve artık istediğiniz fotoğrafa sahip olduğunuzu düşündüğünüz zaman programın sağ üst köşesinden resminizi kaydedebilirsiniz.

Kullanımı kolaypratik ve tamamen ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Magic Effect X3 aradığınız program olabilir.

Türkçe resme efeket ekleme programı olan Magic Effect X3 yazılımını Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda problemsiz çalıştırıp hatasız kullanabilirsiniz. Programın boyutu yalnızca 15.5 MB dır.

Indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz