Resimleri GIF yapma sitesi online gif oluşturma ücretsiz

2014-09-01_17-05-39

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bir program yerine, harika bir online web servisinden söz etmek istiyorum. Bildiğiniz gibi artık masaüstü programlar üretmek yerine, online web siteleriyle ihtiyaçlara karşılık vermek yeni moda oldu. Hem kullanıcı açısından hem de üretici açısından bu daha karlı bir durum. Gelelim bugün sizlere tanıtmak istediğim servise.

http://gifmaker.me/

Sitemizin adı GIFMaker. Birazcık ingilizcesi olan herkesin anlayacağı gibi bu bir gif oluşturma sitesidir. Yani bilgisayarda size ait fotoğrafları bu siteye yükleyerek hareketli resimlere dönüştürüyorsunuz. Gelelim bu sitenin farkına, sunduğu avantajlara ve nasıl kullanılacağına ilişkin detaylara…

GIFMaker.Me ile GIF yapabilmek için ilk adımda bilgisayarınızdan GIF içerisinde kullanacağınız resimleri seçiyorsunuz. Bu adımdan sonra GIF görselinin boyutunu ve resimler arasındaki geçiş hızını belirleyebiliyorsunuz. GIFMaker.Me’nin en kullanışlı özelliği ise GIF animasyonlarınızı oluşturmadan önce size küçük önizlemelerini gösterebilmesi ve çalışmalarınızın nasıl görüneceği hakkında size önceden fikir verebilmesi.

GIFMaker.Me bilgisayarınızda depoladığınız GIF’leri geriye doğru oynatmanıza ve farklı bir GIF olarak kaydetmenize, GIF’lerin içerisinde yer alan resimleri farklı resim dosyaları olarak kaydetmenize de imkan tanımakta.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: