Revo Uninstaller Free – Windows Uygulama Kaldırma Program Silme Programı

Revo Uninstaller Free dünyanın en meşhur program kaldırıcı yazılımlarından biridir. Zaten oldukça güçlü bir program kaldırma programıyken, şimdi de son sürümüyle birlikte artık Windows uygulamalarını da tamamen silebiliyor. Daha önce bu özellik yalnızca Pro sürümünde vardı ama artık ücretsiz sürümünde de yer alıyor.

Hemen İndir

İlk yüklediğiniz zaman tüm sistemi tarıyor ve daha önceden kaldırdığınız ama arkasında iz bırakan programların bu gereksiz izlerini temizliyor. Örneğin geçici dosyaların tutulduğu dizinde, Program Dosyaları (Program Files) klasöründe yada Windows kayıt defterinde yer alan tüm gereksiz artıkları siliyor.

Revo Uninstaller yüklendikten sonra bilgisayarda yer alan her programı listeler ve programların ismini, boyutunu, kurulum tarihini, sürümünü ve üreticisini gösterir. Hatta dilerseniz bu parametrelerden birini seçerek ona göre tüm programları sıralayabilirsiniz.

Sistem uygulamalarını kaldırmak isterseniz bunun için Sistem > Uygulamalar ekranına gitmelisiniz.

Windows uygulamalarını silmek için ise sol üst menüde yeni eklenmiş olan Windows Uygulamaları seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda dilediğiniz uygulamayı seçip kaldırın.

Şimdi İndir

  • Üretici: VS REVO GROUP
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 7 MB
  • İşletim sistemi: Windows 10/8/7/Xp/Vista

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: