Road Construction Simulator Oyunu Bilgisayar İçin İndir Windows 8 7 Vista Xp

Simülasyon oyunları hayranlarına hitap eden ve 2018 yılının en kaliteli simülasyon oyunu olan Construction Simulator 2018 oyunu ile eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Bu oyunda kendinizi çok farklı bir atmosferde bulacak ve inanılmaz eğlenceli zaman geçireceksiniz.  Küçükken hep oynardık ya kepçeler kum taşır evler ve binalar yapmaya çalışırdık bu ortamı yaşamayan sanırız yoktu bu oyunda da dev kepçelerin operatörü olacaksınız. 

Main window

Construction Simulator 2018 oyununda birbirinden eğlenceli kazı işleri yapacak ve ülkenizin en güzel daireleri kapsayan inşaat çalışmalarında yer alacaksınız. Oyun içerisindeki tüm inşaat araç ve gereçlerine siz sahip olacaksınız yani büyüğünden küçüğüne tüm organizasyonları siz düzenleyecek ve etrafınızdaki doğal yaşama zarar vermeden işlerinizi anahtar teslim şeklindeki çalışmaların hepsini siz gerçekleştireceksiniz.

Main window

 Construction Simulator 2018 Oyunu Genel Bilgiler :

Construction Simulator 2018 oyunu sistem gereksinimleri, Construction Simulator 2012 oyunu tanıtım videosu ve Construction Simulator 2018 oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü (İlk 8 Level Ücretsiz)

Road Construction Simulator İndir

Road Construction Simulator İndir (Alternatif Link)

İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 650 MB
Oyun Yapımcı : Rondamedia
Platformlar : PC

Construction Simulator 2012 incelemesi : Bu oyun son zamanların en sık oynanan simülasyon oyunlarının arasında yer almaktadır, gerek görsellikle gerekse oynama şekilleri ile sizleri heyecana sürükleyecek olan bu oyunda inanılmaz gerçekçi bir oyun oynama havası olduğundan sizleri oldukça eğlenceli maceralara sürükleyecektir. Construction Simulator 2012 oyununda sadece kepçe operatörü değil aynı zamanda kamyon ve beton taşıyan mixer makinelerine sahipsiniz sizin verdiğiniz emirlere göre ardı ardına gelecek çalışma ekipleri ve ekipmanlarıyla modern inşaat çalışmalarına imza atacaksınız. Oyuna inşaatlarının temelini ve kaba inşaatına olan bütün beton ileri demir yığımı ve özellikle betondan önceki kumların yerleşim zeminine tam oturmuş olmasına da çok dikkatli ve hassas davranmalısınız. Oyuna başladığınızda size eşilecek yani yapı yapılacak bölge işaretlenmiş şekilde hazır bekliyor olacaktır sizde hemen kepçenin ve kum çekme kamyonlarını oraya yönlendirerek hemen başlayacaksınız inşaat çalışmalarına ki çok hızlı sürdürmek zorundasınız.

Main window

Oyundan başından sonuna kadar inşaat işleri ile ilgilenerek dünyanın en kaliteli yapılarını ortaya koyacaksınız fakat yaptığınız bütün işlerin sırasına da çok dikkat etmelisiniz yani malzemeden asla çalmadan müthiş inşaatlar yapacaksınız. Oyunda bilinen ve bilinmeyen çok farklı inşaat makineleri de bulunuyor onlarında hepsini oyunu oynadıkça öğrenecek ve oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız. İnşaat simülasyon oyunu oynamak isteyen oyun severler için sitemizde yer verdiğimiz Construction Simulator 2012 oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. Sitemiz oyunlarimm.com ekibi olarak herkeze iyi eğlenceler dileriz.

Construction Simulator 2012 indir linki yenilenmiştir.

Road Construction Simulator İndir

Road Construction Simulator İndir (Alternatif Link)

Construction Simulator 2012 tanıtım videosu :

Sitemizdeki Oyun indir linklerinin geneli oyunların kendi üreticileri tarafından yayınlanan linklerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için Oyun indirme linkinden indirmiş olduğunuz bütün oyunları virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler: Construction Simulator 2012, Construction Simulator 2012 demo indir, Construction Simulator 2012 download, Construction Simulator 2012 indir, Construction Simulator 2012 oyunu indir, Construction Simulator 2012 tanıtım videosu 

Road Construction Simulator İndir

Road Construction Simulator İndir (Alternatif Link)


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: