Samsung Smart Switch (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Samsung Smart Switch (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Samsung Smart Switch indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Dosyaları diğer cep telefonlarından Samsung mobil cihazlarına aktarırken, Samsung Smart Switch kullanmak işinizi hem hızlandıracak hem de kolaylaştıracak.

Zaman kazandıran, kesintisiz içerik aktarımı

Diğer içerik aktarım yöntemleri çok zaman alır. Smart Switch’te evde kurabileceğiniz basit, kendin yap geçiş çözümü mevcuttur. Kişisel verilerinizi, medyanızı ve uygulamalarınızı Smart Switch’i kullanarak çeşitli araçlar veya hizmetler kullanmadan taşıyabilirsiniz.

Kullanımı kolay, kendin yap

Özel içeriğinizi kaybetme endişesi duymadan Smart Switch’in kullanıcı dostu, basit içerik aktarım aracını kullanarak diğer akıllı telefon platformlarından geçiş yapma olanağına sahipsiniz. Kişisel dosyalar ve programlar, evinizin rahatlığından istediğiniz zaman aktarılabilir.

Yaşam tarzınızı yönetmeye devam edin

Google Play’in indirilebilecek 700.000’den fazla uygulaması vardır. Bu geniş uygulama evreninde favori uygulamalarınızı manuel olarak aramak yerine Smart Switch, onların keşfine yardımcı olur. Smart Switch sayesinde uygulamalarınızın taşındığını bilerek içiniz rahat olur.

Kolay İndirme, Ücretsiz İçerik Aktarım Hizmeti

Sadece tıklayın, indirin ve bırakın: Saniyeler içinde çalışmaya başlayan Smart Switch’in yardımıyla malzemeyi hızlı ve masrafsız bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Yükseltmek için Samsung Galaxy telefonunuza kolayca ve hızlı bir şekilde malzeme aktarın.

Eski Galaxy akıllı telefonunuzdan yeni akıllı telefonunuza veri taşımanın en basit, en hızlı ve en güvenli yöntemi Smart Switch Mobile tarafından sağlanmaktadır. Kişiler, notlar, mesajlar, resimler, videolar, takvim etkinlikleri ve diğer belgeler dahil olmak üzere telefonunuzdaki içeriği taşıyabilirsiniz.

Samsung Smart Switch (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Samsung Smart Switch Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Samsung
  • Boyut: 39.6 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 15

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: