Ana Sayfa Araçlar Yedekleme Kurtarma SHAREit (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

SHAREit (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için SHAREit indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Cihazlar arası hızlı ve kolay dosya aktarma programı!

Android, iOS, PC ve Mac için en hızlı çapraz platform dosya transfer yazılımı SHAREit’tir. SHAREit kullanarak cihazlar arasında video, ses, dosya ve program aktarabilirsiniz.

Dosya aktarımlarında devrim yaratan SHAREit’i 500 milyondan fazla kişi indirdi. SHAREit uygulaması ilk olarak 2013’te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri tüm platformlarda inanılmaz derecede popüler oldu.

SHAREit adlı dosya paylaşım yazılımı, Android, iOS, Windows ve macOS dahil olmak üzere birçok işletim sistemi arasında dosya aktarımını basit ve sorunsuz hale getirmek için yapılmıştır.

Dosya aktarımını çok daha sorunsuz, kolay ve sorunsuz hale getiren SHAREit’in yardımıyla, yüklü bir uygulama, müzik dosyası, video dosyası veya herhangi bir dosya türü olsun, her tür dosyayı ve yüklü uygulamayı anında paylaşabilirsiniz. diğer dosya.

SHAREit, büyük dosyalar için uzun zaman alabilen eski yöntemleri denemek yerine dosya aktarımlarını çok daha basit ve kolay hale getiren yepyeni bir teknoloji kullanır.

Boyut sınırlaması yoktur, böylece gigabayt cinsinden ölçülen dosya boyutlarıyla çok büyük dosyaları bile paylaşabilirsiniz. Yıldırım hızında dosya aktarım işlemi sayesinde her şey hızlı bir şekilde yapılacaktır.

SHAREit’in tüm ana dosya paylaşım platformlarında erişilebilir olması, onu diğer dosya paylaşım uygulamaları ve platformlarından ayırır ve onlardan daha iyi performans gösterir.

Buna Windows, macOS, iOS ve Android dahildir. Bu platformlardan birini kullanıyorsanız, dosya aktarım prosedürünü büyük ölçüde basitleştiren ve kolaylaştıran SHAREit’i kullanarak dosyaları ve uygulamaları diğer platformların kullanıcılarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

 

SHAREit Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: SHAREit Technologies
  • Boyut: 6.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz