Silinen office dosyasını kurtarma geri yükleme programı

Kazayla yanlışlıkla silinmiş Microsoft Office dosyalarını (MS word excel docx vs) tekrar geri yüklemek kurtarmak için gereken program

easy-office-recovery-18.jpg (700×546)

Easy Office Recovery uygulaması sayesinde artık evde, işte, okulda hazırladığınız önemli dosyalarınız için gözünüz arkada kalmayacak. Easy Office Recovery uygulaması yanlışlıkla veya kasten silinmiş olan bütün Microsoft Ofis dosyalarını kurtarabilen güçlü bir uygulamadır. Easy Office Recovery programı Ofis 95’den 2010’a kadar bütün Ofis sürüm paketlerini desteklemektedir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Program Microsoft Excel, PowerPoint ve Outlook dosyalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Outlook içinde silinmiş posta, bağlantı, notlar ve eklentili dosyalarda kolay ve hızlı bir şekilde kurtarılır.

Easy Office Recovery uygulaması sisteminizi yormayacak şekilde tasarlanmış küçük boyutu ve kolay kullanımı ile veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapmaktadır. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya aramasihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.

Easy Office Recovery, silinmiş Microsoft Ofis dosyalarını kurtarmaya yarayan bir program. Program Ofis 95’den 2010’a kadar tüm Ofis sürüm paketlerini destekler. Program Microsoft Excel, PowerPoint ve Outlook dosyalarla çalışır. Outlook içinde silinmiş posta, bağlantı, notlar ve eklentili dosyaları kurtarır.

Program sayesinde kazara ya da bilinçli şekilde silinmiş ofis belgelerini tekrar geri kazanabilirsiniz. Program ağır hasarlı verileri bile kurtarmaya çalışır ve bunun için özel algoritma kullanır.

Program kurtarma işini tek bir algoritma içinde yapabiliyor. Analiz etmek istediğiniz diski seçtikten sonra tarama işlemi başlatılır ve çıkan sonuçlar bir öngörünüm penceresi içinde gösterilir.

Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya arama sihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.

Özellikler:

 • Microsoft Excel 95, 97, 2000, 2002, 2003, 2007 ve 2010’u destekler.
 • Microsoft PowerPoint 95, 97, 2000, 2002, 2003, 2007 ve 2010’u destekler.
 • Microsoft Outlook 98, 2002, 2003, 2007 ve 2010’u destekler.
 • Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, Server 2008 ve 7 işletim sistemlerini destekler. (32/64 bit desteğine sahip)
 • Bozuk, hasarlı Excel, PowerPoint dosyalarından bilgi alabilir.
 • Silinmiş Excel, PowerPoint, Outlook dosyalarını kurtarabilir.
 • Tablolar, sunumlar, iletiler, bağlantılar, notlar kurtarılabilir.
 • Kurtarma öncesi önizleme gösterebilir.
 • Tam unicode desteğine sahip.
 • Kullanımı kolay arayüz.
 • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.Editörün Notu: Çoğu veri kurtarma programları gibi bu programda sadece kurtarılacak dosyayı bulup önizlemesini gösterir, ama satın almadan kurtarma işi yapmaz. Eğer programı satın aldıysanız ya da alacaksanız kurtarılacak veriyi mutlaka taradığınız diskin dışında bir yere kaydedin.

Boyut: 5.05 MB

Lisans:Demo

İşletim Sistemi: Windows Tümü

indir

Alternatif indirme linki:

indir

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: