İçeriğe geç

Skype 2018 Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayar PC İçin

skipe-42.jpg

Dünya üzerinde çok popüler olan anlık mesajlaşma programı olan Skype ile dünyanın herhangi bir yerindeki dilediğiniz bir kişi ile bu yazılım üzernden ücretsiz bir şekilde arayabilir, anlık mesajlaşmalar yapabilir ve hatta görüntülü ve sesli olarak görüşme yapabilirsiniz.  Ayrıca Skype üzerinden günlük hayatta kullandığınız sabit hat veya cep telefonu görüşmelerinizi normal aramalara göre çok daha ucuza yapabilirsiniz. Bu güçlü araç sayesinde aileniz, arkadaşlarınız ile ve iş bağlantılarınız için çok kolay iletişim kurabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık tasarımıyla göze çarpan bir yapısı olan bu yazılımın kolay ve hızlı kurulumun ardından Skype dünyasına katılarak diğer Skype kullanıcıları ile dünya genelinde dilediğiniz kişi ile anlık olarak iletişime geçebilirsiniz. Normal bir sohbet programından farklı olarak telefon görüşmeleri de yapabildiğiniz bu ücretsiz yazılım sizlere oldukça kaliteli görüntü ve mükemmel ses özelliğiyle güvenli bir görüşme imkanı sunuyor.
Tamamen Türkçe olan bu programı kurduktan sonra özellikleriyle sizleri şaşırtmaya devam edecek.  Benzersiz özelliklere sahip olan bu yazılım ile sizlere kolaylık sunmak için sekmeli konuşma pencereleri geliştirmiş. Bu sekmeler arasında hızlı ve akıcı yazışma yapabilirsiniz. Ayrıca Skype’in benzersiz özelliklerinin içersinde  SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme özellikleri bulunuyor.

5.x Sürüm Yenilikleri:

1) Dünya üzerindeki diğer Skype kullanıcıları ile kaliteli bir görüşme yapabilir, popüler sosyal ağ sitesi Facebook ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz.
2) Gelen çağrılarınızı başka bir Skype kullancısına ya da cep telefonuna kolayca katarabilir, çağrı öncesi ses kontrolü yapablirsiniz.
3) Ortak ekran üzerinden kişi listelerinizi kolayca gönderebilir, hatırlatıcıları kullanarak özel günleri kaydedebilirsiniz.
4) Çağrılarınızı daha kaliteli bir ses ve görüşmelerinizi daha kaliteli görüntü üzeriden yapabilirsiniz.
5) Skype Acess üzerinden WiFi bağlantınızı daha basit bir şekilde yapabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.31 MB
  • Versiyon :2015
  • Dil :Türkçe

3 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir