Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Smart Data Recovery İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım Kullanımı )

Smart Data Recovery İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım Kullanımı )

Smart Data Recovery sayesinde silinen (kayıp) dosyaları kurtarın veya geri getirin!

Eğer sizin için çok önemli olan dosyalar yanlışlıkla silinmiş olsaydı veya bir şekilde bu verileri kaybetmiş olsaydınız ve bunların hiçbir yedeği olmasaydı, işte o zaman çaresizliğin ne demek olduğunu çok iyi anlardınız. Böyle durumlar sadece veri kurtarma programı olmayanların başına gelir. Bu tarz bir programa sahip olanlar ise silinen verileri her türlü geri yükleyebilir.

Smart Data Recovery Kullanımı Hakkında Bilgi

Smart Data Recovery

Söz konusu veri kurtarma olduğu zaman Smart Data Recovery programını kullanarak tüm simülasyon fonksiyonlarını çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu programı yükledikten sonra sildiğiniz veriler aslında tam olarak silinmiyor ve tıpkı geri dönüşüm kutusunda olduğu gibi özel bir yerde depolanıyor. Dolayısıyla Recover butonuna tıkladığınız anda silinmiş olan veri tamamen kurtarılıyor.

Bu program sadece verileri değil aynı zamanda dosyalarla ilgili bilgileri de kurtarabilir. Böylece tarihi ve saati daha önceki bir tarihten itibaren geçerli kılıyor.

Smart Data Recovery programının iki farklı çalışma modu bulunuyor. Basit mod ile hızlı bir tarama yapabilir veya gelişmiş tarama ile çok daha uzun sürecek bir tarama yapabilirsiniz. Hangi modu kullanırsanız kullanın, sonuçta istediğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Smart Data Recovery Nereden Nasıl Indirilir

  • Dosya: 1,82 MB
  • Üretici: Smart PC Solutions Inc
  • Lisans: Deneme sürümü

Smart Data Recovery İndirmek İçin Tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz