Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Smart FLASH Recovery İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

Smart FLASH Recovery İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

Smart FLASH Recovery harika bir veri kurtarma yazılımıdır ama bilgisayarın harddiskindeki verileri değil, onun yerine USB bellekler, dijital kameraların hafıza kartları, telefonların SD kartları ve diğer taşınabilir belleklerden silinen yada kaybolan verileri kurtarır.

Smart Flash Recovery programı tüm depolama cihazlarını destekler. Sahip olduğu basit arayüzü sayesinde yalnızca verileri kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçip tarama yaptırmanız yeterlidir. Tarama bitince kurtarılabilir dosyaların hepsini liste halinde gösterir. Bu listeden istediğinizi seçip geri yükleyebilir yani kurtarabilirsiniz.

Smart Flash Recovery sayesinde artık bilgisayara aktarmadan önce depolama cihazlarından yanlışlıkla sildiğiniz veya kazayla silinen yada bir şekilde kaybedilen verileri rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

Programın kurulumu gayet basittir ve kullanıcıların herhangi bir ayar yapmasına gerek kalmadan ilerleyerek sorunsuz bir şekilde kurulur.

Smart Flash Recovery Kullanımı Resimli Anlatım

Smart Flash Recovery Usb Bellek Veri Kutarma Programı

İlk olarak taranacak sürücüyü seçmeniz gerekir. Ardından Find yazan butona tıklayın. Bu sürücü bir multimedya kartı olabileceği gibi, flash sürücü, bellek çubuğu, USB bellek veya diğer depolama cihazları olabilir. FAT 16 ve FAT32 dosya sistemlerini destekler.

Tarama işlemi çok uzun sürmüyor ve tarama sırasında bilgisayarı yavaşlatmıyor. Tarama bitince ayrı bir pencere açılır ve kurtarılabilir veriler gösterilir. Gösterilen her bir dosyayla ilgili dosya ismi, tarihi, saati ve kurtarılabilme ihtimali gibi detaylar yer alır.

Programın ayarlarını değiştirmek için ana penceredeki Options seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerede değiştirebileceğiniz tek seçenek, kurtarılan dosyaların kaydedileceği klasördür. Bunun dışında bir ayarı yoktur.

Smart Flash Recovery programının dosya arama özelliği ve dosyaları kalıcı olarak (geri dönüşümsüz) silme özelliği de bulunmaktadır.

Programın kötü yanı ise dosya önizleme özelliğinin olmaması. Mesela silinen fotoğrafları kurtarmak için bu özellik çok işe yarıyor.

Uzun lafın kısası, Smart Flash Recovery programını denemeye değer. Fakat bu alandaki en iyi program olduğunu iddia etmek abartı olur. Övülecek yanları hızlı tarama işlemi ve kullanmasının kolay olmasıdır.

Smart Flash Recovery İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Olmaz ama, eğer olur da üstteki link bozulursa, alternatif olarak kendi sunucumuza yüklediğimiz bu programı alternatif olarak buraya tıklayıp direk indirebilirsiniz. Üstelik reklam yok, beklemek yok, zararlı yazılım yok ve orijinal kurulum dosyasıdır. Gerekli testler yapılmıştır. Virustotal test sonuçlarına bakmak için tıklayınız.

Lisans: Deneme (30 günlük demo)
Yayımcı: Smart PC Solutions Inc
Boyut: 2.1 MB
Arayüz: İngilizce
Sistem:Windows tümü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz