Something Fishy: 3D Desktop Aquarium Üç Boyutlu Akvaryum Ekran Koruyucusu

Bilgisayarın ekranında dünyanın en güzel balıklarını misafir etmek ister miydiniz? Hayatınızda hiç görmediğiniz birbirinden farklı balık türlerini ekran koruyucusu olarak görebilir ve bu muhteşem doğal manzara sayesinde keyif alabilirsiniz.

Tamamen üç boyutlu grafiklerle süslenmiş bu 3D akvaryum programı ile kendinizi dinlendirebilir, rahatlatabilir ve huzur bulabilirsiniz.

indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :27 MB
  • İşletim Sistemi: MAC

Free 3D Aquarium Screensaver İndir

Güzel bir akvaryum ekran koruyucu. Yeterli sayıda balık ve çiçeklerle bezenmiş, su sesleriyle sizi dinlendirebilecek başarılı ve ücretsiz bir akvaryum ekran koruyucu.

indir

Sim Aquarium 3D

Sim Aquarium 3D, programı balıkları ve akvaryumun büyüsünü seven kullanıcılar için sunulan bir ekran koruyucusudur.
Program, kullanıcılara farklı ve tamamen kullanıcı odaklı olarak ayarlanabilir akvaryum içerik modülleri sunulan balıklar ve akvaryum ortamı verilen bir ekran koruyucusudur. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır.
Pasif kullanım anların’da direkt olarak bilgisayar ekranınızı bir akvaryuma dönüştürecek olan yazılım, balık ekranınızı dolanmaya başlayacak, ekran koruyucunun bu ücretsiz sürümünde akvaryum taşları v.b ögeler hareket halinde olacaktır.

indir

Dream Aquarium

Dream Aquarium

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: