İçeriğe geç

Sony Vegas Pro

Profesyonel video ve ses editörü

Image

Sony Vegas Video, kullanım kolaylığından ödün vermeksizin eksiksiz bir video düzenleme aracı isteyen amatörler ve profesyonellere yönelik bir video editörü.

Unutulmaması gereken bir nokta – Sony Vegas Video kolay bir uygulama değil, ama yine de Premiere veya Final Cut Pro gibi diğer paketlerden daha basit. Ayrıca programın belgeleri oldukça kapsamlı ve dolayısıyla Yardım bölümünde sorularınızın yanıtlarını bulmanız mümkün. Video düzenleme çalışması yapmış herhangi birinin aşina olacağı hoş bir arayüzle birlikte kapsamlı belgeleri, Sony Vegas Video’yu mükemmel bir seçim yapıyor.

Sony Vegas videolarınızda mutlak bir özgürlükle çalışmanızı sağlıyor; ortamınızı (HD video dahil) çeşitli aygıtlardan içe aktarabilir, 300’den fazla filtre ve özel efektkullanabilir, metin katmanları ve altyazılarla çalışmak için özel araçlar kullanabilir ve görüntü kalitesini kolayca optimize edebilirsiniz.

Fakat Sony Vegas Video’nun yaptığı tek şey video düzenlemenizi sağlamak değil.Soundtrack’lar da bu editörde önemli; diğer özelliklerin yanında 30’dan fazla ses efekti ve VST eklentileri desteği de var.

Sony Vegas Video arayüzü diğer video editörlerine benziyor. Ortamlarınızı ve mevcut çalışmalarınızı önizlemek için birden fazla pencere, aynı zamanda çeşitli ses ve video parçalarını düzenlemeniz için bir zaman çizelgesi de içeriyor. Sony Vegas Video arayüzünün en iyi özelliği ise tamamen özelleştirilebilir olması: programın farklı modüllerini ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özgürce açabilir, kapatabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Genel olarak değerlendirildiğinde, Sony Vegas Video yeni başlayanlar için pek rahat olmayan programlardan biri ve kullanımını öğrenmek biraz gayret gerektiriyor. Ama aynı zamanda bu çabaya kesinlikle değecek bir program!

Sony Vegas Video, video düzenleme yazılımı konusunda mükemmel bir seçim: profesyoneller için yeterince güçlü olmasının yanında kullanımı diğer video paketlerinden daha kolay.

Artıları

  • Sezgisel arayüz
  • Eksiksiz belgeler
  • HD dahil çok sayıda format desteği
  • Tonlarca ses ve video efekti ve filtre
  • Profesyonel ses ve sound oluşturmak için harika

Eksileri

  • Amatör kullanıcılar için çok fazla

Boyut: 392 MB

Lisans: Demo

Sony Vegas Pro İndir

Alternatif indirme linki

sony vegas video kaydetme sony vegas video düzenleme
sony vegas video kesme sony vegas video efektleri
sony vegas video yapımı sony vegas video üzerine yazı yazma
sony vegas video birleştirme sony vegas video yakınlaştırma

3 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir