Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları Sound Booster İndir + Kullanımı Resimli Anlatım

Sound Booster İndir + Kullanımı Resimli Anlatım

Sound Booster başarılı bir ses yükseltme aracıdır ve piyasadaki en iyi ses yükseltme programlarından biridir. Çünkü ses seviyesini yüzde 500 artırır. Yani sesin şiddeti 1 ise, 5 katına çıkartır.

LetaSoft firması tarafından üretilen bu güzide program sayesinde bilgisayardaki tüm oyunların yada yazılımların ses seviyesini artırabilirsiniz. Hatta sistemin uyguladığı sınırlamayı aşabilir ve sesi aşırı miktarda yükseltebilirsiniz.

Normalde laptop ve diğer dizüstü bilgisayarlarda müzik dinlemek pek hoş olmuyor. Çünkü ses kalitesi ve seviyesi çok yetersiz. Bu nedenle mutlaka kaliteli bir kulaklık kullanmak şart oluyor.

Oysa Sound Booster sayesinde bilgisayardan çıkan sesin şiddetini güçlendirerek yani sesini yükselterek artık hoparlör üzerinden kulaklıksız müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik müziklerin ses kalitesini korumak için arka plandaki gürültüleri otomatik olarak silme becerisine sahiptir.

Sound Booster tüm programlar ve oyunlarla uyumludur. Temel olarak bir ses yükseltme yazılımıdır ve internetten video izlerken yada müzik dinlerken çıkan sesten hoşnut değilseniz, bu tür anomalileri düzeltmek için Sound Booster sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Sound Booster programı çok hafiftir, kurulumsuzdur (portable), basittir ve çalışırken sistemi asla yormaz yada yavaşlamaya neden olmaz. Ses sistemini sık sık kullanan her kullanıcının bilgisayarında mutlaka olması gereken bir programdır.

Sound Booster Nasıl Kullanılır?

Sound Booster Nasıl Kullanılır

Programı aşağıdan indirip bilgisayara kurduktan sonra çift tıklayarak çalıştırın. Çalıştığı zaman sistem tepsisinde yani ekran sağ alt köşesinde simgesi görünecek. Üstteki resimde 1 numaralı ok işaretiyle bu simge gösterilmiştir.

Sesi açmak istediğiniz zaman bu simgeye tıklayın. Böylece 2 numaralı ok ile gösterilen pencere açılacak ve kaydırma çubuğunu yukarıya doğru çekerek sesi istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz. Sesi azaltmak için ise tahmin edeceğiniz gibi kaydırma çubuğunu aşağıya doğru çekmeniz gerekiyor.

Eğer programı pasif yapmak yani devre dışı bırakmak isterseniz kapatmanıza gerek yok. 3 numaralı ok ile gösterilen Enable kutusundaki işareti kaldırmak yeterlidir. Daha sonradan bu kutuyu işaretleyerek yeniden etkin hale getirebilirsiniz.

Sound Booster Kullanımı Ekran Görüntüsü

Programın ayarlar penceresine ulaşmak için 1 numaralı ok ile gösterilen simgeye sağ tıklayın. Açılan menüden Settings seçeneğine tıklayın. Ayarlar ekranı aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Sound Booster Ekran Görüntüsü

Sound Booster İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Letasoft LLC
  • Boyut: 6.7 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz