Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları Speccy İndir (Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?)

Speccy İndir (Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?)

Speccy sayesinde bilgisayarın sistem bilgilerini görebilirsiniz. Çok sayıda donanım bileşeninin detaylarını gösterir.

Sistem bilgisi görüntüleme programı

Bilgisayarın farklı bileşenleri ile ilgili bilgilere ihtiyaç duyduğunuz zaman, bunu kolayca yapabilecek bir program çok işinize yarayacaktır. İşte Speccy tam da böyle bir araçtır. Bu program donanımdan yazılıma, grafikten ağ verisi ve depolama alanına kadar kişisel bilgisayarınızın teknik bilgilerini öğrenmenizi sağlar. Programın kompak tasarımı bilgileri görüntüleme, sürüm yükseltme ve sorun çözme konusunda oldukça başarılı.

Eğer bilgisayarınız ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler öğrenmek istiyorsanız, Speccy sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Cihaz içindeki donanımın tüm kısımları hakkında eksiksiz bilgiler sunar. Böylece Speccy sayesinde cihazınızda problemler ortaya çıkamadan önce kolayca problemleri bulabilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Speccy programı RAM bellek, işlemci ve anakart gibi bilgisayarın tüm teknik özelliklerini gösterir. Dilerseniz raporun ekran görüntüsünü alabilir ve XML dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu rapor dosyasını tekrar programa geri yükleyebilirsiniz.

Örneğin teknik destek uzmanları bu programı kullanarak bilgisayar sorunlarını çözüyor ve onarım yapıyor. Anakartın sensörlerinden tutun da voltaj ve sıcaklığa kadar tüm verileri görebilirsiniz.

Piriform Ltd firması tarafından üretilen Speccy programının dili Türkçedir ve tamamen bedava hizmet vermektedir. Boyutu yaklaşık 6 mb civarında olan Speccy programı şuan için hem 32-bit Windows işletim sistemlerini hem de 64-bit Windows işletim sistemlerini destekliyor.

Speccy İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki çalışmazsa (bozulursa) kendi sunucumuza yüklediğimiz bu programı alternatif olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Piriform Ltd
  • Boyut: 6 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz