Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları Speccy İndir 2022 (Speccy Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?)

Speccy İndir 2022 (Speccy Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?)

Speccy Indir Sistem Bilgilendirme Yazilimi 1

Speccy indirerek bilgisayarın sistem bilgilerini görebilirsiniz. Çok sayıda donanım bileşeninin detaylarını gösterir.

Speccy Nedir? Kısaca

Speccy, Windows için ücretsiz bir sistem bilgilendirme programıdır. Ünlü Priform şirketi tarafından geliştirilmiştir ve güvenilir bir araçtır.

Speccy Nasıl Çalışır? Güvenli Mi?

Bilgisayarın farklı bileşenleri ile ilgili bilgilere ihtiyaç duyduğunuz zaman, bunu kolayca yapabilecek bir program çok işinize yarayacaktır. İşte Speccy tam da böyle bir araçtır.

Bu program donanımdan yazılıma, grafikten ağ verisi ve depolama alanına kadar kişisel bilgisayarınızın teknik bilgilerini öğrenmenizi sağlar. Programın kompakt tasarımı bilgileri görüntüleme, sürüm yükseltme ve sorun çözme konusunda oldukça başarılı.

Eğer bilgisayarınız ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler öğrenmek istiyorsanız, son derece güvenilir olan Speccy sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Cihaz içindeki donanımın tüm kısımları hakkında eksiksiz bilgiler sunar. Böylece Speccy sayesinde cihazınızda problemler ortaya çıkamadan önce kolayca problemleri bulabilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Speccy programı RAM bellek, işlemci ve anakart gibi bilgisayarın tüm teknik özelliklerini gösterir. Dilerseniz raporun ekran görüntüsünü alabilir ve XML dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu rapor dosyasını tekrar programa geri yükleyebilirsiniz.

Örneğin teknik destek uzmanları bu programı kullanarak bilgisayar sorunlarını çözüyor ve onarım yapıyor. Anakartın sensörlerinden tutun da voltaj ve sıcaklığa kadar tüm verileri görebilirsiniz.

Piriform Ltd firması tarafından üretilen Speccy programının dili Türkçedir ve tamamen bedava hizmet vermektedir. Boyutu yaklaşık 6 mb civarında olan Speccy programı şuan için hem 32-bit Windows işletim sistemlerini hem de 64-bit Windows işletim sistemlerini destekliyor.

Sistem Bilgisi Görüntüleme Programı

Speccy Sistem Gereksinimleri

Windows 11, 10, 8.1, 7, Vista ve XP. Hem 32 bit hem de 64 bit sürümleri dahil, ancak RT tablet sürümleri dahil değildir.

Speccy Ücretsiz Nasıl İndirilir?

7 MB boyutunda tamamen ücretsiz olarak dağıtılan Speccy programını aşağıdaki butona basarak bilgisayara indirebilirsiniz.

Speccy İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Indir3.Png (213×54)

Eğer üstteki resmi indirme linki çalışmazsa (bozulursa) kendi sunucumuza yüklediğimiz bu programı alternatif olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Piriform Ltd
  • Boyut: 7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 11 /Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz