İçeriğe geç

SpeedFan Son Sürüm İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

SpeedFan son sürüm 2018-2019

SpeedFan programı bilgisayarınızdaki bileşenlerin sıcaklığını, fan hızını ve diğer hayati öneme sahip şeyleri ayarlayarak sistemin düzgün ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Windows işletim sistemini anbean izlemnin yanı sıra, ortaya çıkan sorunları düzeltme, hataları çözme ve çeşitli sistem ayarlarını yapma imkanı sunar.

SpeedFan son sürüm 2018-2019

SpeedFan Artıları

Temiz arayüz: Bu programın arayüzü sekmelere ayrılmış ve en üstteki sekme başlıklarına tıklayarak diğer bölümlere kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu sekmeler arasında işlemci kullanımı, fan hızı ve sıcaklık gibi şeyler yer almaktadır.

Çizelge (grafik) bölümü: Bilgisayarın çeşitli bölümleriyle ilgili verileri görselleştirmek için kolayca çizelge haline getirebilir ve grafiksel olarak görüp daha iyi anlayabilirsiniz. Örneğin voltaj, sıcaklık ve fan hızı gibi değerleri grafikler halinde görebilir ve zaman içerisinde nasıl değiştiğini hemen tespit edebilirsiniz. Böylece yanlış ve ters giden şeyleri anında fark edebilirsiniz.

SpeedFan Eksileri

Yeni başlayanlar için uygun değil: Bu programın sunduğu verilerin büyük bir kısmı deneyimli ve ileri seviye bilgisayar kullanıcılarını hedef alır. Eğer ne yapacağınızı bilmiyorsanız, yapılacak işlemler ile ilgili çeşitli uyarılar vererek bilgisayarınıza zarar vermenizi önler. Fakat yine de fazla deneyimli olmayan kullanıcılar biraz zorlanacaktır.

SpeedFan: Kıssadan hisse

SpeedFan programı işletim sisteminin çeşitli yönlerini takip etmek (izlemek) için size yardımcı olan ücretsiz ve gayet hoş bir yazılımdır. Tüm verileri temiz bir biçimde gösterir ve aradığınız veriye kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun nedeni sekmeli arayüze sahip olmasıdır. Bilgili ve deneyimli kullanıcılar için güzel ve faydalı bir araçtır.

SpeedFan Son Sürüm İndir

  • Boyut: 2.9 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Üretici: Alfredo Milani-Comparetti

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir