Super Mario 3: Mario Forever (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Super Mario 3: Mario Forever (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Super Mario 3: Mario Forever indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Efsane Süper Mario oyununun modern grafiklerle donatılarak geliştirilmiş yeni versiyonudur.

Orijinal Super Mario Brothers oyununu daha iyi görseller ve yeni özelliklerle oynamak için Softendo bu hayran oyununu yarattı. Bununla birlikte, temel arsa sağlam tutar. Bowser ve Koopa Troopas, Mantar Krallığı’nı işgal etti ve sakinlerinin çoğunu cansız nesnelere dönüştürdü. Prenses Şeftali de grup tarafından kaçırıldı, böylece onu Mario’ya karşı kullanabilirler. Prensesi kurtarmak ve kötülüğün krallığından kurtulmak için Mario, sekiz dünyayı da dolaşmak zorundadır.

Oynanış

Mario Forever’ın amacı Super Mario Bros.’unkiyle aynı: Bowser’ın adamlarından kaçınırken ve Princess Peach’i kurtarırken Mantar Krallığı’nda yarışmanız gerekiyor. Seyahat ederken para kazanmalı, tuğlaları kırmalı ve özel güçler almalısınız. Bir Süper Mantar, olağanüstü yetenekler içerir. Bunlar, Mario’nun ömrünü ve yeteneklerini uzatmada kritik bir rol oynar. Bir kez tüketildiğinde, Mario orijinal boyutunun iki katı büyüyecek ve size platformda sorunsuz bir şekilde gezinme avantajı sağlayacaktır.

Mario, etrafındaki Goombas ve Koopa Troopas’ı yenmek zorundadır. Mario’nun tek dezavantajı sadece zıplayabilmesi. Bu, rakiplerin üzerinden atlayabileceğiniz veya bir tuğla ile onları levreklerinden düşürebileceğiniz anlamına gelir. Bir Koopa Birliğine atlamak, aynı anda birkaç rakibi alt etmek için etkili bir yaklaşımdır. Kabuğu içinde geri çekilirken diğer rakipleri vurmak için hareket ettirilebilir. Ateş Çiçeği yeteneğini de bir taktik olarak kullanabilirsiniz. Bu olağandışı yetenek, yüzen kutulardan ortaya çıkıyor.

Bir kez sahip olduğunuzda, düşmanlarınıza ateş topları yönlendirebilirsiniz. Sekiz oyun dünyasında ilerlemek için Mario’nun özel güçlerinin her birini kullanmalısın. King Bowser ve Princess Peach sekizinci ve son dünyada. Bunu bilmek çok önemli çünkü her dünyaya sahte Okçuları tanıttı. Gerçek olsun ya da olmasın, her ikisini de yenmek için üzerlerinden atlayın ve köprünün sonundaki baltayı alın.

Hayran kitlesi baskısıyla gelen yükseltmeler

Mario Forever’ın genel tasarımı orijinal oyununkine çok benzer, ancak oyunu geliştirmek için ek özellikler eklendi. İlk olarak, Mario’nun yeni yetenekleri var. Lahana gücüyle daha hızlı koşabilir ve daha yükseğe zıplayabilir, pancar gücüyle rakiplerine kök salabilir. Başka dünyalar da var.

Super Mario Bros. oyununun Tank Army seviyesi oyunseverleri şaşırtacak seviyede. Bir tank lejyonu olan Bowser ve size ateş topları atan bir Venüs Ateş Tuzağı ile zorlu bir seviye. Klonlar, sonsuz bir Goombas dizisi ve Koopa Troopas diğer seviyelerde bulunabilir.

Eğlenceli Super Mario Bros Yeniden Yaratıldı

Mario Forever, Nintendo markalı bir oyun olmayabilir, ancak oynanışı ve özellikleri, ilk Super Mario oyunlarına çok benzer. Yan kaydırma ve grafikler daha yumuşak görünse de zorluk aynı kalıyor. Basit kontrolleri sayesinde bu oyun hem seri meraklıları hem de yeni oyuncular için uygundur.

Super Mario 3: Mario Forever (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Super Mario 3: Mario Forever Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: Buziol Games
Boyut: 29.9 MB
Arayüz: İngilizce
Sistem: Windows
Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: