Ana Sayfa Oyun Strateji Take Command 2nd Manassas

Take Command 2nd Manassas

Lisans: Demo Dil: İngilizce Üretici: MadMinute Games Sistem: Windows ME / Xp / 7 / 8 / Vista
Oyunu İndir

Take Command 2nd Manassas grafiklerinden dolayı simülasyonoyunlarını andırsa bile, aslında gerçek zamanlı bir strateji oyunudur diyebiliriz.

Toplamda tam 48 farklı senaryonun ve 3 büyük savaşın yer aldığı bu oyunda Amerika’daki İç Savaş sırasında size verilen bir birliği yöneteceksiniz.

Her bir senaryoda elde ettiğiniz kazanımlar ve kayıplar, bir sonraki senaryoya aktarılıyor. Bu açıdan devamlılığı sağladığı için çok beğendiğim bir oyundur.

Oyundaki haritalar gerçeği ile birebir aynı. Zaten tüm haritalar Kongre Kütüphanesi’nden aynen kopya edilmiştir. Dolayısıyla gerçekçi bir savaş sizi bekliyor.

Oyuna başlarken Tarihsel Mod (historical mod), Açık Oyun Modu (open play mod) ve Kullanıcı Tanımlı Mod olmak üzere 3 mod seçeneği sunuluyor.

Böylece değişik türde strateji oyunlarını sevenlerin hepsini kapsayacak bir oyun olmayı başarmıştır.

Keskin zekanızı göstermek zorunda olduğunuz bu strateji oyununda tam 63 farklı silah seçeneği sunulmaktadır. Üstelik her biri gerçeğiyle birebir aynı olarak tasarlanmıştır. Son derece kaliteli grafikler ve harika sesleriyle kendinizi savaşın içinde bulacaksınız. Üstelik dilediğiniz an tüm savaş alanını kuş bakışı olarak görebiliyor ve buna göre stratejinizi belirleyebiliyorsunuz.

Olumlu Yanları

  • İç savaşın yaşandığı çevreyi ve atmosferi çok gerçekçi bir şekilde bizlere yaşatıyor
  • Savaşın temposu biraz ağır olduğu için stratejiniz üzerine yoğunlaşmak için bolca vaktiniz oluyor
  • Oyunun menülerini ve kamera açılarını kullanmak çok basit

Olumsuz Yanları

  • Savaşın yavaş cereyan etmesi bazılarını sıkabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz