Ana Sayfa İnternet Tango

Tango

Mobil aygıtları doğrudan bilgisayarınızdan arayın

Tango-03-272X535.Jpg (272×535)

Tango, tanıdıklarınızla cep telefonları üzerinden bağlantı kurmanızı sağlayan bir sesli ve görüntülü sohbet uygulaması.

WhatsApp Messenger ve Skype gibi, Tango da temel olarak Android ve iPhone kullanıcılarıyla bağlantı kurmak için bilgisayarınızda kullandığınız bir uygulama. Arkadaşlarınızın akıllı telefonlarında veri paketleri veya WiFi ile birlikte Tango varsa, bilgisayarınızın başından ayrılmadan onların cep telefonlarını arayabilirsiniz.

Tango’nun bilgisayar sürümünün arayüzü, iPhone gibi görünen varsayılan dış görünümüyle mobil sürümün aynısı. Eğer tercih ettiğiniz görünüm bu değilse, seçenekler’den değiştirebilirsiniz.

Tango’yu kullanmak basit. Telefon numaranızı ve aramak istediğiniz arkadaşlarınızın numaralarını ekleyin. Bundan sonra sohbete başlamak için tek bir tık yeterli.

Tango’da Video ve ses kalitesi çok iyi; ancak aygıta ve bağlantıya göre değişebiliyor. Tango’nun denetimleri de çok basit. Seçenekler kişilerinizi nasıl düzenleyeceğinizi belirtmenizi, web kameranızı ayarlamanızı, Tango’nun dış görünümünü değiştirmenizi ve güncellemelere bakmanızı sağlıyor. Ne yazık ki özelleştirme yoluyla bundan fazlasını yapamıyorsunuz.

Bilgisayarınızın başındayken rahatça arkadaşlarınızın akıllı telefonlarıyla görüntülü ve sesli sohbet yapma seçeneği sunan Tango, iletişim uygulamalarına hoş bir ilave.

Artıları

  • Cep telefonlarıyla video görüşmesi yapar
  • İyi ses ve video kalitesi
  • Basit ve etkili

Eksileri

  • Çok basit seçenekler
  • Video kalitesi değişiyor

Tango İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 11.3 MB

Lisans: Ücretsiz


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz