İçeriğe geç

TeamSpeak (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • Araçlar

Windows PC için TeamSpeak indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

TeamSpeak Client çevrimiçi oyun, eğitim ve öğretim, dahili iş iletişimi ve arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalmak için ideal bir araç sunar. Birincil odak noktası, yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi ve düşük sistem ve bant genişliği kullanımı ile kullanımı kolay bir çözüm sunmaktır. İstemci-sunucu mimarisine sahip TeamSpeak Client 64-bit, kelimenin tam anlamıyla binlerce eşzamanlı kullanıcıyı idare etme yeteneğine sahiptir.

Nasıl çalışır? Kendi sunucunuzu barındırın veya Yetkili TeamSpeak Ana Bilgisayar Sağlayıcısından bir tane kiralayın. Sunucu adresinizi konuşmak istediğiniz kişiyle paylaşın. Sağladığınız sunucu adresini kullanarak ücretsiz masaüstü istemcisi aracılığıyla sunucunuza bağlanırlar. Konuşmaya başla. Bu kadar kolay!

Dakikalar İçinde Kendi Özel TeamSpeak Sunucunuzu Oluşturun ve Barındırın!

TeamSpeak İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

RAKİPSİZ SES KALİTESİ

Entegre otomatik mikrofon ses ayarı, arka plan gürültüsü azaltma ve yankı iptali ile kristal netliğinde, gecikmesiz iletişim elde edin.

GİZLİLİK ÖNPLANDA 

Gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, sesli veya yazılı sohbet verilerinize erişimi yoktur ve kayıt olmanız gerekmez.

GÜVENLİK GİBİ GÜVENLİK

Standart olarak Entegre Askeri Düzeyde Güvenlik. TS3 ile, AES tabanlı şifreleme tüm sunucu için, hatta yalnızca belirli kanallar için etkinleştirilebilir.

GELİŞMİŞ İZİN SİSTEMİ

Güçlü, piyasanın en iyisi, hiyerarşik izin sistemiyle tam kontrol sizde olsun. Kimin konuşabileceğine, kimlerin kanallara katılabileceğine ve çok daha fazlasına karar verin.

MUHTEŞEM 3D SURROUND SES

Konumsal Ses ile oyunun merkezinde olun. Bir sonraki oyun planınızı uygularken size avantaj sağlayan 360º ses ortamında takım arkadaşlarınızı duyun.

MERKEZİ OLMAYAN ALTYAPI

Gizliliğinizden ve güvenliğinizden %100 emin olun. Yazılım herhangi bir yerde barındırılabilir. Kelimenin tam anlamıyla her yerde. Sunuculara bağlı değilsiniz ve verilerinizi toplamaz.

MOBİL BAĞLANTI

AFK iken komutlar verin. Android ve iOS için mobil uygulamalarla aksiyondan asla uzak olmayacaksınız.

OYUN İÇİ KAPLAMA

Overwolf’un oyun içi resmi uygulaması ile gözlerinizi aksiyonda tutun. Ses kontrollerine hızla erişin, kimin konuştuğunu görün ve en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda bildirimler ve mesajlar alın.

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Team Speak’i kendiniz yapın ve dahil edilen eklentiler, ses ve simge paketleri ve temalarla müşterinizi kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan yüzlerce eklenti arasından seçim yapın, hatta kendinizinkini oluşturun.

YÜKSEK ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Gelişmiş İstemci-Sunucu mimarisi ile küçük grup görüşmelerinden binlerce katılımcının yer aldığı büyük konferanslara ölçeklendirin.

GÜÇLÜ DOSYA AKTARIMI

Çevrimiçi ortak çalışma deneyiminizi en üst düzeye çıkarın. Güvenlik duvarı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan dosyaları kolayca depolayın ve topluluğunuzla paylaşın.

YAZILI SOHBET

Konuşmanızı radarın altında tutmanız mı gerekiyor? Doğrudan mesajlaşma veya ekip metin sohbeti ile mesajı gürültü olmadan iletebilirsiniz.

Community Forum - TeamSpeak

TeamSpeak Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: TeamSpeak Systems
  • Boyut: 77.3 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.
Eğer yukarıdaki butona basıp indiremediyseniz, alternatif olarak aşağıdaki butona basarak direkt indirin.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir