TeamSpeak Oyunlar için sesli sohbet programı

TeamSpeak çok popüler olan ücretsiz bir mesajlaşma yazılımı olup internet üzerinden  yüksek kaliteli sesli sohbeti mümkün kılar. Üstelik sadece bir kişiyle başka birisi arasında bire bir geçen bir görüşme değil, aynı zamanda grup olarak da sesli sohbet edebilirsiniz. Örneğin yüzlerce kişiyle aynı anda toplu olarak konuşabilirsiniz.

TeamSpeak programının temeli bilgisayarlar ile internette ayrılmış özel sunuclar arasında bağlantı kurmaya dayanır. Böylece tüm sesi konuşmaları internetteki sunucuya transfer eder ve oradan da diğer kişilere iletir. Böylesi bir merkezi sistem, diğer sistemlerden daha kaliteli bir sesli iletişimi sağlar.

Bu program genellikle online oyunlarda çok işe yarar. Örneğin klanlar arasında sohbetler, görüşmeler ve iletişim TeamSpeak ile rahatça yapılabilir. Programı yükleyip giriş yaptıktan sonra aynı server adresiyle giriş yapan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz ve kesintisiz ve sınırsız konuşabilirsiniz. Programın hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahip olması harika.

Boyut: 28 MB

Lisans: Ücretsiz

TeamSpeak 32-Bit İndir

TeamSpeak 64-Bit İndir

 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: