İçeriğe geç

TeamViewer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için TeamViewer indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Daha az açıklama ve daha fazla eylem!

Hiç bir arkadaşınızdan veya aile üyenizden bilgisayarlarıyla ilgili yardım isteyen bir çağrı aldınız mı? Diyelim ki anneniz yakın zamanda bir masaüstü bilgisayar aldı, ancak internette gezinmek, yer imleri oluşturmak, fotoğraf indirmek veya diğer benzer görevleri yerine getirmek için onu nasıl kullanacağını bilmiyor. “İnternet tarayıcısı”, “araç çubuğu” ve hatta “adres çubuğu” gibi basit eylemlerin veya işlevlerin adlarını bile bilmiyor, her ne kadar bir daha önce binlerce kez. Telefonda bir şeyi nasıl yapacağınızı anlatmak zor olabilir çünkü orada değilsiniz ve göremiyorsunuz. TeamViewer yazılım programı aracılığıyla yardım alabilirsiniz! Bu yazılımı kullanarak, başka birinin bilgisayarına veya uyumlu başka bir cihaza uzaktan bağlanabilir ve oradaymış gibi kontrol edebilirsiniz. Böyle görünüyorsa harika.

Basit mobil veya masaüstü uzak masaüstü erişimi:

TeamViewer yazılımı, herhangi bir yerden başka bir kişinin bilgisayarına uzaktan erişim sağlar.

Bağlandıktan sonra diğer kullanıcının bilgisayarında neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Dosyaları ve fotoğrafları görüntüleyebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz, bilgi indirebileceğiniz ve diğer ayarları yapabileceğiniz avucunuzun içinde veya daha doğrusu ekranınızda tam kontrole sahipsiniz.

Kurulum kolaydır. TeamViewer web sitesinde birkaç farklı yazılım sürümü arasından seçim yapabilirsiniz. Business lisansını tek bir kullanıcı için alırsanız Premium, her seferinde bir oturum için sınırlı erişim sunarken Corporate, ekiplerin yazılımı üç adede kadar eşzamanlı oturumla kullanmasını sağlar. Hangisini istediğinizden emin değilseniz ve önce yazılımın nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız, kişisel kullanım için bir sürümü indirebilirsiniz.

Yazılım indirildikten sonra, açılır kutuda onu nasıl kullanacağınıza karar verin, kurulum başlayacaktır. Tamamlandığında, tarayıcınız oldukça yararlı bir eğitim sayfası açacaktır. Kılavuz, toplantılar için TeamViewer, yönetim konsolu, ITbrain yönetim platformunun nasıl kullanılacağı ve daha fazlası hakkında normal talimatları içerir. Ayrıca yazılım kurulumu ve navigasyon önerilerini de kapsar.

Sonunda yazılımın birincil bölgesine ulaştık. Burada diğer masaüstlerinin her yönünü kontrol edebilir veya insanların sizinkini kullanmasına izin verebilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli işlevler, arayüzün sol tarafında görüntülenir. Başka bir bilgisayara erişimi olan kişi olmak istiyorsanız, Uzaktan Kontrol seçeneğini seçin. Cihazınıza özel kimliğinizi, yine cihazınıza özel bir şifre takip eder. Güvenliğiniz için bu bilgiler dinamiktir ve her oturuma başladığınızda değişecektir. Sağ taraftaki “Uzaktan Kumandalı Bilgisayar” kutusuna erişmeye çalıştığınız masaüstünün kimliğini girebilirsiniz. Bu kimliği girmeden önce gerçekleştireceğiniz etkinlik türünü seçin. Yalnızca diğer makineye ve içeriğine göz atmak mı yoksa oturum sırasında çeşitli dosya türlerini iletmek mi istediğinize karar verin. Partnerinizin kimliğini girdiğinizde şifrenizi soran yeni bir pencere açılacaktır. Bu özellik harikadır çünkü kullanıcıların istedikleri zaman izinsiz olarak diğer makineleri ziyaret edememelerini sağlar. Bu noktada, TeamViewer pencereniz ortak bilgisayarın masaüstünde görüntülenenle eşleşeceğinden, neredeyse her şey kontrol edilebilir ve görüntülenebilir.

Bu program nerelerde kullanılabilir?

iOS, Android ve Windows mobil cihazlarının yanı sıra Windows, Mac OS ve Linux çalıştıran masaüstleri de dahil olmak üzere çok sayıda cihaz bu programla uyumludur.

Tercih edilebilir bir alternatif var mı?

Aradığınız şeye bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı alternatifiniz var. Yazılımı bir grup insan için kullanılabilir hale getirmek istiyorsanız Goverlan Reach’i öneriyoruz. Program, TeamViewer ile aynı özelliklere sahiptir ve ilgili tüm cihazlar için şifreli kanallarla güvenlidir. En büyük fark, uzaktan paylaşım yazılımına aşina olmayan kişilerin arayüzü biraz karmaşık bulabilmesidir. Bu yazılım daha çok, başka bir kullanıcının bilgisayar yazılımını uzaktan düzeltmek için bir araca ihtiyaç duyan BT uzmanlarına ve teknisyenlere yöneliktir.

Bizim görüşümüz:

TeamViewer’ın çok çeşitli kullanıcılar için faydalı olduğuna inanıyoruz. Herkes neler olup bittiğinin farkında olduğu sürece, kişisel kullanım için (annenize yardım etmek gibi) veya iş amaçlı (toplantıları yürütmek ve projeleri ve diğer şeyleri aynı anda birkaç bilgisayarda veya mobil cihazda uzaktan göstermek gibi) kullanabilirsiniz

İndirmemi önerir misiniz?

Evet. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır ve ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Uzun süreli kullanım ile modern tasarımı ve karanlık modu gözleri yormaz. Kurulum sadece birkaç dakika sürdüğünden, düşük kaliteli bilgisayarlar bile bundan yararlanabilir. Kurulumdan sonra görünen kapsamlı eğitim, yanlışlıkla yanlış düğmeye tıklamaktan ve çevrimiçi bir yabancıya bağlanmaktan endişe ediyorsanız gerçek bir cankurtarandır. Çok kapsamlıdır ve ayarlar, yazılımı kullanarak toplantıların nasıl yapılacağı ve teknoloji konusunda daha az bilgili kişilerin endişe duyabileceği diğer konularla ilgili tüm sorularınızı kesinlikle ele alacaktır. Evden çalışmak istiyorsanız veya iş bilgisayarınızdan bir dosya almayı unutursanız, o masaüstünü ziyaret edebilir ve kendinize bir dosya iletebilirsiniz. Daha da iyisi, yazıcılara erişmek ve belgeleri farklı bir konumdan yazdırmak için bağlı bilgisayarı kullanabilirsiniz. Bunlar, programın sunduğu özelliklerden sadece birkaçıdır ve TeamViewer’ı keyifli ve kullanışlı bir deneyim haline getirmek için her zaman yeni ve harika özellikler geliştirilmektedir.

Artıları

 • şifreli ve güvenli bağlantılar
 • hoş arayüz ve özellikler
 • daha yavaş, daha az güçlü makineleri destekler

Eksileri

 • Ticarette kullanım için ücretsiz değil
 • Her iki bağlı cihaz için de internet bağlantısı gereklidir.
 • Kullanım sırasında periyodik gecikme

ᐉ TeamViewer Free Download 2022 Latest Version for PC & Mobile

TeamViewer Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: TeamViewer GmbH
 • Boyut: 36.7 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows  

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir