Telegram (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Telegram (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Telegram indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

En güvenli mesajlaşma uygulamalarından biridir.

Uçtan uca şifrelemeye sahip bir çapraz platform mesajlaşma uygulamasıdır.

Ek güvenlik ile basit bir mesajlaşma servisi gibi çalışır.

Mesajları güvenli bir şekilde gönderin

Mesaj göndermek her zaman güvenli bir süreç değildir. Bu davranışı daha güvenli hale getirmek için Telegram’da uçtan uca şifreleme mevcuttur.

Uçtan uca şifreleme Telegram tarafından kullanılır ve bilgilerinizi dış taraflara ifşa etmez. Sonuç olarak, mesajların yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunacağını bilerek güvenle gönderebilirsiniz.

Yazılım, hassas ve hayati bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesine izin verecek şekilde yapılmıştır. Uçtan uca şifreleme Telegram tarafından kullanılır ve bilgilerinizi dış taraflara ifşa etmez.

Gizliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için Telegram, şifrelemeye ek olarak iki aşamalı bir kimlik doğrulama işlemi sunar. Farklı bir cihazdan her giriş yaptığınızda olağan dışı davranışları izleyebilmek için bir parola oluşturun.

Daha fazla gizlilik özelliği mevcuttur. Arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız için özel bir sohbet ayarlayarak, sohbetleri ekran görüntüsü almanın korkunç yeteneğini durdurabilirsiniz. Bu, yalnızca sohbetleri son derece gizli tutmakla kalmaz, aynı zamanda sizin ve diğer sohbet katılımcılarının hassas bilgileri paylaşmasını da kolaylaştırır.

Daha gizli bir işlem için ödeme veya teslimat ayrıntılarını gizleyin. Alternatif olarak, belirli bir süre sonra mesajları silmek için kendi kendini imha etme zamanlayıcısı ayarlayabilirsiniz. Bunlar, Telegram’ı özel görüşmeleri sürdürmek ve iş yapmak için çok sevilen bir mesajlaşma uygulaması yapan özelliklerden bazıları.

Telegram, özellikle kırsal alanlarda hızlı iletişimin gerekliliğinin farkındadır. Bu nedenle dünyanın her yerinde çok sayıda sunucuları var. Bir mesaj gönderebilir ve alıcının mesajı hemen alacağından emin olabilirsiniz. Telegram, etkinliği nedeniyle tüm kullanıcılar için güvenilir bir hizmettir.

Tercih edilebilir bir alternatif var mı?

Uzmanlara göre, Telegram’ın kriptografisi teste tabi tutulmadı. Uygulama buna rağmen etkili ve güvenli olmaya devam ediyor. WhatsApp daha fazla kolaylık sunar, ancak diğer seçenekler aynı düzeyde güvenlik sağlamaz.

Bu program nerelerde kullanılabilir?

iOS, Android ve Windows çalıştıran telefonların tümü Telegram’ı destekler. Ayrıca, Linux, Windows, MacOS ve diğer işletim sistemlerini çalıştıran tablet ve PC’lerde web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir.

Bizim görüşümüz

Telegram, kullanıcılarının gizlilik hakkını ciddiye alır. Kullanıcılar bu konuda endişeleri varsa Telegram’ı seçmelidir.

İndirmemi önerir misiniz?

Evet. Özel mesajlaşma sizin için çok önemliyse, Telegram harika bir seçimdir. Mesajlarınızı tüm cihazlarınızda takip edin ve arkadaşlarınızdan bunu kullanırken size katılmalarını isteyin.

Artıları

 • Ek güvenlik ve şifreli mesajlar
 • Diğer cihazları kullanarak başkalarıyla sohbet edin
 • uzak yerlerden güçlü bağlantılar
 • Kendi kendini imha eden metinler ve özel konuşmalar

Eksileri

 • Hassas veriler için tamamen güvenli değil
 • Kriptografilerini incelemediler.
 • sesli aramalar için seçenek yok

Telegram (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Telegram Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: Telegram for Desktop
 • Boyut: 35.5 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows  
 • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: