İçeriğe geç

TeraCopy İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

TeraCopy Toplu Dosya Taşıma Programı

TeraCopy sayesinde sadece birkaç tıklamayla hızlı ve verimli bir şekilde dosyaları toplu olarak veya tek tek bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabilirsiniz. Sahip olduğu araçlarla işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

TeraCopy Toplu Dosya Taşıma Programı

TeraCopy Artıları

Hızlı ve verimli: Bu programa dosyaları eklediğiniz zaman ve kopyalama işlemini başlattığınız zaman, en kısa sürede sonuçları görüyorsunuz. Dosyalar neredeyse anında kopyalanıyor ve daha sonrasında hangi dosyaların kopyalandığını hangilerinin kopyalanamadığını (başarısız olduğunu) ekranda okuyabilirsiniz.

Atlanan hatalar: Eğer toplu olarak işlem yaptığınızda, seçtiğiniz dosyalardan bazılarını kopyalayamaz ise, onları atlar ve kopyalayabildiğini kopyalar. İşlem bittiği zaman hangi dosyaları niçin kopyalayamadığını ifade eden bir mesaj (rapor) sunar. Pek çok rakibine göre bu özelliği büyük bir avantaj sağlar. Çünkü rakipleri genellikle toplu işlem sırasında bir dosyayı kopyalayamaz ise işlemi sonlandırır ve hataya kadar olan dosyaları kopyalayıp diğerlerini öylece bırakır.

TeraCopy Eksileri

Acemiler için uygun değil: Programın arayüzü ve yardım dosyası yeni başlayan deneyimsiz yani acemi kullanıcılar için pek uygun değil. Örneğin özellikler ve butonların ne işe yaradığı net bir şekilde ifade edilmemiş. Yardım dosyası da genellikle açıklamalar içerir ama bağlam (kaynak) pek yok. Dolayısıyla yeni başlayan kişiler biraz zorlanacaktır.

teracopy sağ tık menü entegreasyonu

TeraCopy: Uzun Lafın Kısası

Eğer sık sık dosyaları kopyalıyor veya taşıyorsanız, TeraCopy sizin için mükemmel bir seçenektir. Özellikle de toplu yani çoklu işlem yapanlar veya iki veya daha fazla kaynaktan kopyalama yapanlar için idealdir. Fakat bu yazılım pek de acemilere göre değil. Biraz deneyimli kullanıcılar neyi nasıl yapacağını biraz uğraştan sonra anlar. TeraCopy tamamen bedava bir araçtır.

TeraCopy programının dosya boyutu 4,4 MB ve lisansı ücretsizdirWindows 2003/Vista/Server 2008/7/8/10 işletim sistemleriyle uyumlu olan TeraCopy programı Code Sector Inc. firması tarafından üretilmiştir.

TeraCopy İndirmek İçin Tıklayınız.

 

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir