Terraria Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Minecraft oyunu gibi 2D platform oyunlarını sevenlerin rahatlıkla sevebilecekleri eğlenceli bir oyun.

Terraria mantığı ile Minecraft oyununa benzer bir oyun. Oyunda yaptığımız Minecraft’ ta olduğu gibi kendi yarattığımız dünyamızı şekillendirmek. Oyunda amacımız sadece kazmak. Sadece kazmak derken aslında düz bir mantık içerisinde kazmak değil. Nasıl ve ne şekilde kazacağınız tamamen size kalmış. sadece kırıcı değil aynı zamanda yapıcı olmanız gerekiyor. Elimizde kazma ile istediğimiz yeri istediğimiz şekilde kazabildiğimiz gibi yine bu alanları ya da farklı bölgeleri envanterimizde bulunan Sand Block, Dirt Block, Stone Block gibi malzemelerle de kapatabiliyorsunuz. Balta ile odun kesebiliyor bu odunlarla köprüler yapabiliyorsunuz. Yani oyunda sistemli ve bir sonraki adımı düşünerek hareket etmek gerekiyor.
Bütün bunların yanında topladığımız çeşitli malzemeler ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda. Bir kale, bir masa, bir köprü neye ihtiyacınız varsa eğer elinizde gerekli malzemeler mevcut ise yapabilirsiniz.
Oyunumuzda size zorluk çıkartacak çeşitli zamanlarda size bulaşacak canlılar da mevcut. Gece gündüz kavramı bulunan oyunda gündüzleri sürekli size saldıran renkli canlıların yanında geceleri sizi bir hayli uğraştıracak olan zombi ve uçuşan şeytani gözler var. Bunları kazma darbeleri ile ya da çeşitli silahlar ile ortadan kaldırmanız mümkün.
2D grafiği ile üst düzey bir bilgisayar performansı gerektirmeyen oyunumuz, bu yönü ile her noktada oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Eski oyunların bilindik bir özelliği olan basit fakat bağlayıcı bir oyun olduğunu hatırlatmakta fayda var.Çoklu oyuncu modu da bulunan Terraria, 4 kişiye kadar co-op oynanışı da destekliyor. Böylece tek tabanca durumundan sıkıldığınız anda oyuna yeniden bir heyecan kazandırabilirsiniz. İyi eğlenceler.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :779 KB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: